15 września ukaże się najnowsza książka Remigiusza Mroza pt. „Egzekucja”. To czternasty tom bestsellerowej serii z Joanną Chyłką w roli głównej. Już dzisiaj ebooka tego tytułu znajdziecie, w przedsprzedaży, na Woblinku!

„Egzekucja” – przedsprzedaż najnowszej książka Remigiusza Mroza

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę „Egzekucja” w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 15 września. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

15 września swoją premierę będzie miała najnowsza powieść Remigiusza Moza. „Egzekucja” to 14 tom poczytnej serii z Joanną Chyłką. Tym razem bohaterka stara się za wszelką cenę odnaleźć zaginionego Kordiana Oryńskiego.

Egzekucja
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Opis wydawcy:

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad.

Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama reprezentować klientów przed sądem, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywała do tego kogoś innego. Jednocześnie stara się doprowadzić do uchylenia decyzji sądu dyscyplinarnego o usunięciu jej z zawodu.

Nic nie wskazuje na to, by w którejkolwiek ze spraw udało jej się odnieść sukces – aż do momentu, kiedy zgłasza się do niej policjant oskarżony o zabójstwo cywila…

Z okazji przedsprzedaży „Egzekucji” przygotowaliśmy specjalną promocję, w której znajdziecie pozostałe tytuły autora w korzystnych cenach!