Od 1 kwietnia możecie na Woblinku kupić ebooka „Nawyki bogatych i biednych”. Jest to druga książka, która ukazała się w serii „Inwestuj w siebie” wydawnictwa Kompania Mediowa. Wcześniej, 25 marca, swoją premierę miał pierwszy tom wydany w serii – „Jak czytać ludzi” czyli pożyteczny poradnik byłego agenta FBI o tym, jak dowiedzieć się, komu można zaufać.

Inwestuj w siebie #2: Nawyki bogatych i biednych – opis książki:

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie nawyków ludzi bogatych, które musisz nabyć, aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich, o których warto wiedzieć, by z nimi zerwać.

Ta książka jest dla wszystkich tych, którzy:

– żyją z miesiąc na miesiąc i chcą to szybko i skutecznie zmienić

– pragną uciec z wyścigu szczurów i żyć niezależnie

– chcą lepszego życia dla siebie i swoich bliskich

– pragną nauczyć własne dzieci jak stać się bogatym

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych, które musisz nabyć, aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich, o których warto wiedzieć, by z nimi zerwać. Autorzy przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych, którym się nie udało. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych. A jest ich naprawdę wiele.

inwestuj w siebie ebook nawyki bogatych i biednych
Kup ebooka na Woblink.com

Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych, ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii, neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego, nieprzemądrzałego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym, jak lepiej, bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I – jak to wielokrotnie podkreślają autorzy – w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze, lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo, jak piszą, „zostaje, kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne”.

Inwestuj w siebie #1 – „Jak czytać ludzi”

25 marca na Woblinku swoją premierę miał pierwszy ebook z cyklu Inwestuj w siebie: „Jak czytać ludzi. Radzi agent FBI”. Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych.

JAK CZYTAĆ ludzi tylko na woblink com
Kup ebooka na Woblink.com