Od 9 czerwca w księgarni internetowej Woblink.com dostępny jest ebook najnowszej powieści polskiego mistrza horroru Stefana Dardy pt. „Jedna krew”! To pełna grozy opowieść o złu czającym się od lat w małej bieszczadzkiej wiosce.

„Jedna krew” Stefana Dardy – premiera ebooka tylko na Woblink.com

Od 9 czerwca ebooka najnowszej powieści Stefana Dardy możecie kupić tylko w księgarni internetowej Woblink.com!

Rok 1984. W małej położonej w Bieszczadach wiosce dochodzi do dramatycznych wydarzeń, po których zmarłym przed pochówkiem odcina się głowę, a pierś przebija metolowym zębem brony. Po jakimś czasie zwyczaj porzucono. Przez lata żaden zmarły nie zakłócał spokoju mieszkańcom wioski. W czasie przerażających wydarzeń mających miejsce w latach osiemdziesiątych XX wieku Wieńczysław Pskit był małym chłopcem, który cudem uniknął niebezpieczeństwa. Miał nadzieję, że już nigdy nie usłyszy o burzącej się w ludzkich żyłach po śmierci jednej krwi, która każe szukać wiecznego ukojenia. Niestety w 2011 roku koszmary zostają niespodziewanie wskrzeszone…

Jedna krew
Kup ebooka na Woblink.com

Stefan Darda to polski pisarz, tworzący przede wszystkim literaturę grozy oraz fantastykę. Zadebiutował w 2008 roku powieścią „Dom na Wyrębach”, która została nominowana do Nagrody Sfinks i do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Książka doczekała się kontynuacji: „Nowy dom na Wyrębach” oraz „Nowy dom na Wyrębach II”. Stefan Darda jest także autorem powieści „Zabij mnie, tato” oraz cyklu „Czarny Wygon”.

Z okazji premiery ebooka „Jedna krew” inne tytuły autora znajdziecie u nas w promocji – 50%.