1 grudnia wystartował wielki konkurs urodzinowy Woblinka. Możecie w nim wygrać aż 10 000 złotych na książki oraz inne rewelacyjne nagrody. Nasz konkurs jest podzielony na 3 tury i trwa do 11 stycznia. Ilość zgłoszeń jest nielimitowana!

W tym roku księgarnia Woblink.com kończy okrągłe 10 lat! Z tej okazji świętujemy i rozdajemy wyjątkowe nagrody. Największa z nich to 10 000 zł na książki w Woblink.com.

Jak to działa?

Zwycięzca kupuje dowolne książki w ulubionych formatach i nic za to nie płaci. Sprawdziliśmy, że to tyle książek, ile jedna osoba kupiłaby przez 10 lat!

Co zrobić, żeby wygrać?

To proste! Wystarczy, że dokonacie dowolnego zakupu na Woblinku za minimum 10 zł w okresie 30.11.202 – 11.01.2021, a następnie odpowiecie na pytanie konkursowe w formularzu: Czytanie zdarza się wszędzie. Opisz miejsce / sytuację marzeń: gdzie chciałbyś, aby przydarzyło się Tobie. I już gracie o nagrodę główną oraz nagrody dodatkowe.

UWAGA: Każdy kolejny zakup i zgłoszenie to następna szansa na wygraną!

Chcecie zgłosić się do konkursu?

Możecie to zrobić pod tym linkiem https://woblink.com/konkurs/1

Nagrody

👉 Nagroda główna: 10 000 zł do wydania na Woblink.com
Co dwa tygodnie do wygrania:

👉 1 x zestaw Czytanie zdarza się wszędzie – czytnik PocketBook Touch HD3 Limited Edition oraz słuchawki JBL Club 700 BT, podstawka pod książkę

👉 9 x 100 zł do wydania na Woblink.com
Konkurs jest podzielony na 3 tury i trwa do 11 stycznia. Możecie walczyć o nagrody w każdej turze! A ilość zgłoszeń jest nielimitowana!

konkurs