Wakacje chylą się ku końcowi – pożegnaj je zatem z dobrą książką! W księgarni internetowej Woblink przygotowaliśmy dla was specjalną promocję, w której wyselekcjonowaliśmy najchętniej czytane książki, które pomogą umilić wam ostatnie tygodnie wakacji!

W promocji przygotowaliśmy dla was blisko 1000 fantastycznych ebooków, które w dniach 21-27 sierpnia możecie kupić z rabatem aż do – 50%! W ofercie znalazły się najświeższe nowości, bestsellery oraz klasyczne tytuły. Wśród nich m.in. kryminały Wojciecha Chmielarza, thrillery Remigiusza Mroza, powieści obyczajowe Jojo Moyes, trzy powieści Olgi Tokarczuk i książki nagrodzone najważniejszymi polskimi nagrodami literackimi. Poniżej znajdziecie kilka tytułów, po które koniecznie musicie sięgnąć!


Wyrwa – Wojciech Chmielarz

Szczególnie polecamy najnowszą powieść Wojciecha Chmielarza, autora Żmijowiska pt. Wyrwa. To połączenie klimatycznego thrillera z poruszającą powieścią obyczajową. Wyrwa jest opowieścią o mężczyznach, których łączy uczucie do jednej kobiety. Obaj muszą zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci, poczuciem straty i cichą rozpaczą. To także historia pełna splątanych uczuć, trudnej przyjaźni, konsekwencji życiowych błędów i o tym, jak mało można wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem.

Kup ebooka na Woblink.com

Od jednego Lucypera, Anna Dziewit-Meller

„Od jednego Lucypera” to najnowsza powieść Anny Dziewit-Meller. Autorka serii Damy, dziewuchy, dziewczyny przedstawia historię górniczej rodziny i opowiada o mrocznych latach czterdziestych XX wieku, klasowej emancypacji, a także współczesnych problemach. tym razem opowiada o Śląsku, rodzinie i kobietach. Autorka porusza także temat, który wciąż bywa pomijany – rola i udział kobiet w historii, tej małej i wielkiej.

powieści na lato 2020 od jednego lucypera
Kup ebooka na Woblink.com!

I miejsce: Osiedle RZNiW – Remigiusz Mróz

Kolejnym poleceniem na końcówkę wakacji jest najnowsza powieść Remigiusza Mroza, która znalazła się na pierwszym miejscu bestsellerów Woblinka w lipcu. „Osiedle RZNiW” to pełna napięcia historia kryminalna. Mróz kreśli fabułę na tle subkultury hip-hopowej z przełomu XX i XXI wieku. To nie tylko opowieść z dreszczykiem, ale także przejmująca historia o ubóstwie – które wciąż jest w Polsce duży problem. Nastoletni chłopak mieszkający sam na dwunastym piętrze jednego z bloków pewnego dnia dostaje dziwnego smsa. Nazajutrz okazuje się, że jego koleżanka z klasy zaginęła. Nastolatek rozpoczyna poszukiwania dziewczyny na własną rękę.

Bestsellery lipiec 2020
Kup ebooka na Woblink.com

„Cham z kulą w głowie” – Ziemowit Szczerek

Po reportażu o Węgrzech, Ziemowit Szczerek powraca z powieścią, w której przedstawił alternatywną wersję historii Polski. „Cham z kulką w głowie” to epicka powieść, pełna zbrodni, wojny i namiętności, utrzymana w klimacie kryminału noir. Druga wojna światowa nie miała miejsca, Warszawa nie została zniszczona. Pod łukami triumfalnymi spacerują Polacy, Ukraińcy i Żydzi. Jednak miasto, które nie przegrało zaczyna spływać krwią. Ulica zaczyna szeptać o Kubie Hieroglifie oraz spisku tajnych stowarzyszeń. Coraz więcej trupów pozbawionych głów zaczyna zalegać na ulicach. Świat pogrąża się w coraz większym chaosie. Z tajemniczym i nieuchwytnym mordercą będzie musiał zmierzyć się Kary – bękart, zdrajca, dezerter i detektyw.

Bestsellery kwiecień
Kup ebooka lub książkę na Woblink.com

Żałobnica – Robert Małecki

Robert Małecki, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru, autor bestsellerowego cyklu z Bernardem Grossem w roli głównej, powraca z nową książką. Tym razem jest to powieść osobna, nie wchodząca w skład żadnej serii. Tytułowa żałobnica otrzymuje w spadku po mężu dobrze prosperujące przedsiębiorstwo i pokaźny majątek. Niestety skrywane przez lata tajemnice prowadzą do niechybnej katastrofy. Ktoś bowiem zaczyna manipulować informacjami z przeszłości, mając realny wpływ na przyszłość.

zapowiedzi sierpień 2020 żałobnica premiery woblinka
Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

Osobisty przewodnik po Pradze – Mariusz Szczygieł

W swojej najnowszej, długo wyczekiwanej książce Mariusz Szczygieł zabiera czytelników do Pragi, swojego ukochanego miasta. Przedstawia swoje ulubione miejsca, restauracje, puby, rzeźby, parki i budowle. W Osobistym przewodniku po Pradze znalazło się kilka kameralnym miejscówek, mniej obleganych przez turystów, małych księgarni oraz knajpek. To również podróż pełna współczesnej czeskiej kultury – śladem pisarzy, fotografów, rzeźbiarzy i malarzy.

Bestsellery lipiec 2020

Kup ebooka na Woblink.com

Dżentelmen w Moskwie – Amor Towles

Powieść Dżentelmen w Moskwie określana jest jako pieśń miłośna o Rosji. Wszystko zaczyna się od wiersza, przez który hrabia Rostow musi zamienić przestronne mieszkanie w najbardziej ekskluzywnym moskiewskim hotelu na malutki pokój zlokalizowany na poddaszu. Na dodatek zamiana ma obowiązywać do końca życia! Taki wyrok wydał bowiem sąd bolszewicki. Z pomocą swoich przyjaciół zaczyna od nowa budować swój świat i pokazuje, że zawsze warto być przyzwoitym człowiekiem – bez względu na okoliczności.

Kup ebooka lub książkę na Woblink.com