W tegoroczną majówkę postawiliśmy na kryminalne emocje! Przygotowaliśmy dla was trzy wyjątkowe, mrożące krew w żyłach ebookowe przedpremiery, przez które nie zmrużycie oka.  Od 29 kwietnia w naszej księgarni internetowej Woblink.com znajdziecie: najnowszą powieść Marka Krajewskiego „Pomocnik kata”, przerażającą historię najbardziej nieuchwytnego seryjnego mordercy „Drapieżnik” Maureen Callahan i emocjonujący thriller „Kobieta na krawędzi” Samanthy M. Bailey.

„Pomocnik kata” Marek Krajewski

premiera 20 maja

Kup ebooka już dzisiaj na Woblink.com

Rok 1927, czerwiec. Na warszawskim dworcu kolejowym dziewiętnastoletni Borys Kowerda strzela do ambasadora ZSSR. Mężczyzna umiera w szpitalu, a stosunki polsko-sowieckie ulegają zaostrzeniu. Oba państwa stoją na krawędzi wojny. Proces Kowerdy rozpoczyna się bardzo szybko. Na sali sądowej znajduje się tylko jeden człowiek, który wie, kto stoi za zamachem. Funkcjonariusz tajnych służb odrodzonej Rzeczypospolitej, Edward Popielski zwany „Łyssym”, nie ma żadnych wątpliwości, że bolszewicy zawsze znajdą jakiś sposób, żeby ukryć swoje zbrodnie. Nie spodziewa się jednak, że znają jego sekrety i nie zawahają się, by je wykorzystać. Morderstwo ambasadora to dopiero początek.

Więcej o Marku Krajewskim i jego powieściach przeczytacie TUTAJ i TUTAJ.

„Drapieżnik. Prawdziwa historia najbardziej nieuchwytnego mordercy” Maureen Callahan

premiera 25 maja

Kup ebooka już dzisiaj na Woblink.com

„Drapieżnik” to prawdziwa historia nieuchwytnego seryjnego mordercy uzależnionego od zabijania. Israel Keyes przez ponad dekadę podróżował po Stanach Zjednoczonych polując na swoje ofiary. Zabijał według ustalonego planu, nie dopuszczał do pozostawienia na miejscu zbrodni jakichkolwiek śladów. Jak to się stało, że Keyes wpadł? Gdzie popełnił błąd i ilu ludzi zabił? Maureen Callahan przeprowadziła serki rozmów z przedstawicielami organów ścigania, przeczytała stosy dokumentów ze śledztwa i dotarła do tajnych akt sprawy. Wszystko po to, żeby zbadać motywy sprawcy i wniknąć do jego umysłu.

„Kobieta na krawędzi” Samantha M. Bailey

premiera 20 lipca

Kup ebooka już dzisiaj na Woblink.com

Życie Nicole jest idealne. Kariera kobiety to pasmo sukcesów, ma oddanych przyjaciół i kochającego męża. Kiedy okazuje się, że Nicole jest w ciąży jej świat zaczyna się rozpadać, a jeden list otwiera zamknięte dotychczas drzwi do przeszłości.

Morgan stara się ułożyć sobie życie po odejściu Ryana, ale nadal z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Kiedy na peronie metra zaczepia ją kobieta z niemowlęciem na rękach, Morgan nie rozumie, co się dzieje. Pęd zbliżającego się pociągu zagłusza słowa nieznajomej. Zanim Morgan orientuje się o co chodzi, jest już za późno. Kobieta wciska w jej ręce niemowlę i skacze. Kim jest nieznajoma i co wie o Morgan? Co mogło stać się z Nicole?

Wszystkie trzy tytuły, w formie ebooka, znajdziecie tylko na Woblink.com.