Nieczęsto się zdarza, żeby w tym samym czasie ukazywały się książki tak popularnych pisarzy. W księgarni internetowej Woblink możecie już kupić najnowsze powieści Camilli Läckberg, Remigiusza Mroza i Katarzyny Bondy! „Mentalista”, „O włos” i „Skazanie” to bez wątpienie jedne z najciekawszych gatunkowych premier tego półrocza!

Premiery książek mistrzów kryminałów we wszystkich formatach

Wszystkie trzy premiery – „MentalistaCamilli Läckberg i Henrika Fexeusa, „O włosKatarzyny Bondy i „SkazanieRemigiusza Mroza dostępne są w trzech formatach – w formie ebooka, audiobooka oraz papierowej.

„O włos” – Katarzyna Bonda, Wydawnictwo Muza SA

O włos premiera Bonda książka audiobook papierowa
Kup ebooka, audiobooka lub książkę papierową na Woblink.com

„O włos” to powieść otwierająca nową serię kryminalną Katarzyny Bondy z detektywem Jakubem Sobierskim w roli głównej. W Lesie Kabackim doszło do morderstwa dwóch młodych dziewczyn. Policjanci dawno nie widzieli tak zbezczeszczonych zwłok. W trakcie przeszukiwania okolicy śledczy trafiają na spięty zieloną wstążeczką pukiel blond włosów, który nie należał do żadnej z ofiar. Kosiarz z Kabat sieje postrach wśród pracownic agencji towarzyskich, wśród których wypatruje kolejnych ofiar. Sytuację komplikuję to, że świat prostytutek i alfonsów nie jest dostępny dla pracowników służb. Do akcji wkracza detektyw Jakub Sobieski. Okazuje się, że tropy prowadzą do zagadkowej zbrodni z przeszłości. Czy Sobieski zdoła namierzyć sprawcę, nim dojdzie do kolejnej tragedii?

„Skazanie” Remigiusz Mróz, Czwarta Strona

Premiera: 23 marca

skazanie remigiusz mróz premiera mistrzów kryminału książka audiobook ebook
Kup ebooka, audiobooka lub książkę papierową na Woblink.com

Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa i wydaje już drugą książkę w tym roku. Tym razem ma dla czytelników piętnasty tom bestsellerowej serii o charyzmatycznej Joannie Chyłce. Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu bohaterka liczy na podjęcie głośnej obrony mającej odratować jej karierę. Jednak Chyłka otrzymuję sprawę, której nie chciał prowadzić nikt inny. Dodatkowo to ona będzie miała wystąpić w charakterze oskarżyciela subsydiarnego. Zgłasza się do niej matka młodej samobójczyni. Kobieta twierdzi, że ma dowody, że jej córka nie odebrała sobie życia. Prokuratorzy raz za razem umarzają postępowanie w tej sprawie, a Joanna Chyłka szybko orientuje się, że doszło zarówno do uchybień proceduralnych, jak i manipulacji.

„Mentalista” – Camilla Läckberg, Henrik Fexeus, Wydawnictwo Czarna Owca

mentalista camilla lackberg książka ebook audiobook premiera mistrzów kryminału
Kup ebooka, audiobooka lub książkę papierową na Woblink.com

„Mentalista” to pierwsza część nowej serii kryminalnej bestsellerowej szwedzkiej pisaki Camilli Läckberg i Henrika Fexeusa, jednego z topowych prelegentów w Szwecji oraz wielokrotnie nagradzanego mentalisty. W samym centrum Sztokholmu zostaje odkryta skrzynia ze zwłokami kobiety przebitej mieczami. Czy to nieudana magiczna sztuczka czy brutalne morderstwo? Prowadząca śledztwo inspektor Mina Dabiri udaje się po pomoc do Vincenta Waldera, mentalisty będącego ekspertem od mowy ciała i świata iluzji. Niedługo później okazuje się, że ta sprawa jest podobna do jednej z wcześniejszych zbrodni. Dla Miny i Vincenta staje się jasne, że ścigają seryjnego mordercę. Czy odnajdą go nim będzie za późno?