„On” to czwarta i najnowsza powieść Diany Brzezińskiej, autorki bestsellerowej trylogii kryminalnej „Będziesz moja”. Tym razem Brzezińska prezentuje czytelnikom pozornie prostą sprawę morderstwa młodej kobiety. Premiera książki została zapowiedziana na 5 maja 2021 roku, ale już teraz ebooka tego tytułu kupicie na Woblink.com – w promocyjnej cenie!

„On” Diany Brzezińskiej  – ebookowa przedpremiera

Od 13 kwietnia ebook najnowszej powieści Diany Brzezińskiej możecie kupić tylko w księgarni internetowej Woblink.com! Pełen plik pojawi się na półce zaraz po zakupie – możecie cieszyć się lekturą książki „On” prawie miesiąc przed jej oficjalną premierą.

Marcel Jeleński jest przykładnym ojcem i dobrym mężem. Dotrzymał małżeńskiej przysięgi – nie opuścił żony aż do śmierci, do której mógł się przyczynić. Joanna Jeleńska była oddaną żoną oraz kochającą matką. Marcel odkrył jej ciało w ich wspólnej sypialni, a policjanci od razu skupili na nim całą uwagę. Mężczyzna miesza się w zeznaniach za wszelką cenę chcąc ukryć pewien element kryminalnej układanki, który może zostać wykorzystany przeciw niemu. Jednocześnie z uporem twierdzi, że jest niewinny. Jednak ślady zbrodni zdają się wskazywać na coś zupełnie innego…

On
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Diana Brzezińska to polska pisarka, prawniczka, wielbicielka literatury i jazdy konnej. Jest aplikantem radcowskim przy szczecińskiej Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Praca zawodowa zainspirowała ją do napisania debiutanckiej powieści „Będziesz moja” (recenzję znajdziecie TUTAJ), która rozpoczęła cykl o Adzie Czarneckiej i Krystianie Wilku. To połączenie pełnego napięcia kryminału z elektryzującym romansem. Więcej o tej serii przeczytacie TUTAJ. „On” to czwarty i najnowszy tytuł Diany Brzezińskiej.

On