Wydawnictwo Stara Szkoła postanowiło sprawić wszystkim fanom grozy wyjątkową niespodziankę na czas kwarantanny! Jest nią zupełnie darmowe opowiadanie Jozefa Kariki „Samotność”. Od dzisiaj znajdziecie je, w formie ebooka, na Woblink.com.

Kwarantanna daje się nam wszystkim we znaki. Aby umilić ten trudny czas, Wydawnictwo Stara Szkoła postanowiło udostępnić czytelnikom opowiadanie „Samotność” Jozefa Kariki, słowackiego mistrza horroru. I to zupełnie za darmo! „Samotność” jest dostępna wyłącznie w formie ebooka.

„Samotność” Jozef Karika

Samotność to największa obawa ludzkości. Czai się w ciemnych kątach i wyczekuje odpowiedniej chwili. Jest zawsze gotowa do ataku.

Nocna przejażdżka początkowo wydawała się całkiem dobrym sposobem na ucieczkę przed samotnością. Monotonny stukot kół pociągu, górski krajobraz przemykający za oknem i pewien pasażer w żółtej kurtce. Jednak czy ucieczka jest w ogóle możliwa?

„Samotność” Jozefa Kariki otrzymała nagrodę dla najlepszego opowiadania grozy na Słowacji.

Samotność
Znajdź ebooka na Woblink.com

Jozef Karika to jeden z najpopularniejszych słowackich autorów, często nazywany słowackim mistrzem grozy. Jest laureatem licznych nagród literackich – w tym jednej z najważniejszych na Słowacji, Anasoft Litera (w kategorii nagroda czytelników). Dotychczas na polskim rynku literackim ukazały się trzy powieści Kariki: „Strach”, „Szczelina” oraz „Ciemność”. Wszystkie trzy tytuły zostały wydane nakładem Wydawnictwa Stara Szkoła.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o autorze „Samotności” i poznać jego inne książki zachęcamy do lektury wywiadu z Jozefem Kariką.