Kolejny miesiąc 2020 roku już za nami! Sprawdźmy zatem jakie ebooki kupowaliście w lutym najczęściej. Wśród nich znalazły się nowości, a także książki, które od dawna nie znikają z list najpopularniejszych tytułów. Kupowaliście zarówno reportaże, jak i powieści obyczajowe, fantastykę czy literaturę piękną. Oto bestsellery luty 2020.

Bestsellery luty 2020 – ebooki

I miejsce: „Kochaj najlepiej, jak potrafisz” – Stefanie Stahl

Pierwsze miejsce na liście najczęściej kupowanych ebooków w lutym przypadło poradnikowi „Kochaj najlepiej, jak potrafisz”. Jego autorka to niemiecka terapeutka i psycholożka, która prowadzi seminaria dotyczące miłości, a także lęku przed związkami. W „Kochaj najlepiej, jak potrafisz” pisze o relacjach i o tym, że każdy ma potencjał, aby stworzyć udany związek. Autorka pokazuje również jak duże znaczenie ma ukształtowana w dzieciństwie wrażliwość oraz emocjonalność.

Bestsellery luty 2020
Kup ebooka lub książkę na Woblink.com

II miejsce: „Głosy z zaświatów” – Remigiusz Mróz

Na drugim miejscu znalazła się kontynuacja bestsellera „Listy zza grobu” Remigiusza Mroza – „Głosy z zaświatów”. Znany z poprzedniej części Seweryn Zaorski zaczyna układać swoje życie na nowo. Niestety do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać zwłoki dzieci z całej okolicy. Nikt nie może ustalić jaka jest przyczyna tajemniczych zgonów, gdyż nic nie wskazuje na to, że dzieci zostały zamordowane. Kto jest winny ich śmierci?

Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

III miejsce „Światło w środku nocy ” – Jojo Moyes

Ostatnia na podium jest najnowsza powieść autorki bestsellera „Zanim się pojawiłeś” Jojo Moyes, „Światło w środku nocy”. Alice czuje się rozczarowana życiem jakie prowadzi. Szybki ślub z przystojnym mężczyzną okazała się pomyłką, a w domu rządzi stanowczy teść. Wszystko zmienia się o 180 stopni, kiedy do miasteczka przyjeżdża Margery. Kobieta prowadzi bibliotekę. Znajdujące się w niej książki wzbudzają wiele kontrowersji. Alice poznaje Margery dzięki której w końcu odważy się iść z głosem wolności i zawalczyć o siebie.

Bestsellery luty 2020
Kup ebooka lub książkę na Woblink.com

IV miejsce „Ciemność” – Jozef Karika

„Ciemność” to najnowsza książka Jozefa Kariki, autora świetnie przyjętych powieści grozy zatytułowanych „Strach” i  „Szczelina”. Ukazała się na początku bieżącego roku i już zajęła czwarte miejsce na liście najczęściej kupowanych ebooków na Woblink.com. Autor serialowych scenariuszy postanawia spędzać Boże Narodzenie o odosobnionej górskiej chacie. Jedno pozornie niegroźne i nic nie znaczące zdarzenie zmieni jego zimowy wypoczynek w koszmar.

Kup ebooka na Woblink.com

V. „27 śmierci Toby’ego Obeda” – Joanna Gierak-Onoszko

Kolejne miejsce lutowych bestsellerów Woblinka przypadło książce „27 śmierci Toby’ego Obeda” napisanej przez Joannę Gierak-Onoszko. To reportaż, którego głównym „bohaterem” jest Kanada. Autorka pokazuje mroczną stronę kraju, który kojarzony jest zazwyczaj z tolerancją i kulturą. Tymczasem prawda o Kanadzie może okazać się dużo bardziej złożona – szczególnie w odniesieniu do traktowania rdzennych mieszkańców.

Bestsellery luty 2020
Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

VI. „Zawsze będę przy tobie” – Tomasz Kieres

To poruszająca, przepiękna historia o oswajaniu rozpaczy oraz o tym, że miłość pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Paweł kilka lat temu stracił w wypadku samochodowym żonę i dwójkę dzieci. Nigdy nie pogodził się z odejściem bliskich. Natalia to samotna matka, która wychowuję nastoletnią Maję. Paweł i Natalia nie szukają nowych związków, jednak kiedy poznają się na imprezie zaczynają się do siebie zbliżać. Czy uda się im pokonać traumy i dać życiu jeszcze jedną szansę?

Kup ebooka lub książkę na Woblink.com

VII. „Zadra” – Robert Małecki

„Zadra” to najnowszy kryminał Roberta Małeckiego, laureata Nagrody Wielkiego Kalibru. Powieść ta jest trzecią częścią cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Komisarz bada tym razem sprawę kości odnalezionych niedaleko Grodna. Nowe tropy poprowadzą go do sprawy tajemniczego zaginięcia studentów sprzed lat. Prawda do jakiej dobrze Gross okaże się zatrważająca. „Zadra” jest mroczną opowieścią o śmierci i o niszczącej sile miłości.

Bestsellery luty 2020
Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

VIII. „Ten dzień” – Blanka Lipińska

„Ten dzień” to druga część bestsellerowego debiutanckiego cyklu Lipińskiej. W tym tomie czytelnicy znajdą romans i dużo akcji – od ucieczek przez walkę o honor aż po śmiertelne niebezpieczeństwo. Życie Laury na Sycylii przypomina bajkę, huczne wesele, prezenty, ciążą i luksus. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie wszechobecni gangsterzy.  W dodatku ktoś nieustannie chce ją porwać, a nawet zabić.

Bestsellery luty 2020
Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

IX. „365 dni” – Blanka Lipińska

Powieść Blanki Lipińskiej to połączenie kryminału i erotyki. Laura razem z chłopakiem oraz dwójką przyjaciół udają się na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia wakacji Laura zostaje porwana przez sycylijskiego mafioso Massimo. Mężczyzna daje porwanej dziewczynie 365 dni na to, aby go pokochała i została z nim.

Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

X. „Wyloguj swój mózg” – Anders Hansen

Pierwszą dziesiątkę zamyka szwedzki bestseller, który został nagrodzony nagrodą The Health Award of the Year. To „Wyloguj swój mózg” Andersa Hansena, specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Książka ta w bardzo przystępny sposób tłumaczy jak korzystać z nowoczesnych technologi, tak aby służyły naszemu dobru. Autor odkrywa przed czytelnikiem tajemnice działania mózgu w zderzeniu z nową technologią, a także daje konkretne wskazówki.

Bestsellery luty 2020
Kup ebooka lub książkę na Woblink.com

Bestsellery luty 2020 – druga dziesiątka

XI. „Podróż Cilki” – Heather Morris

XII. „Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze” – Łukasz Lamża

XIII. „Szczelina” – Josef Karika

XIV. „Zimowla” – Dominika Słowik

XV.Drzazga” – Mirosław Tryczyk

XVI.Echo z otchłani” – Remigiusz Mróz

XVII.  Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” – Stefanie Stahl

XVIII „Warsztaty intymności” – Agnieszka Szeżyńska

XIX. „Przyszło nam tu żyć. Reportaże z Rosji” – Jelena Kostiuczenko

XX. „Małe kobietki” – Louisa May Alcott

Wszystkie ebooki z powyższej listy znajdziecie u nas w promocyjnych cenach! Promocja potrwa do 15 marca.