14 lipca ukaże się najnowsza powieść Remigiusza Mroza pt. „Wybaczam ci”. Jednak już od dzisiaj ebooka tego tytułu możecie kupić, w przedsprzedaży, na Woblink.com! Książka nie jest kontynuacją żadnej z wcześniejszych serii autora, a osobnym tytułem. Tym razem autor bestsellerowych kryminałów postawił na pełen napięcia thriller psychologiczny o małżeńskich tajemnicach, mrocznych sekretach i nieustannej grze pozorów.

„Wybaczam ci” – przedsprzedaż najnowszej książka Remigiusza Mroza

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę „Wybaczam ci” w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 14 lipca. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

14 lipca swoją premierę będzie miała najnowsza książka Remigiusza Mroza, autora między innymi poczytnej serii z Joanną Chyłką w roli głównej. „Wybaczam ci” to zupełnie osobna historia, nie nawiązująca do żadnego z wcześniejszych cykli pisarza. Tym razem Mróz postawił na thriller psychologiczny o mrocznych rodzinnych sekretach.

Opis wydawcy:

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…

Wybaczam ci
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Z okazji przedsprzedaży najnowszej powiesi Remigiusza Mroza przygotowaliśmy specjalną promocję, w której znajdziecie pozostałe tytuły autora w korzystnych cenach!