Kilka dni temu swoją premierę miała książka „Czego oczy nie widzą. Jak wzrok kształtuje nasze myśli” Richarda Maslanda. Z tej okazji ruszyliśmy z promocją na ebooki z serii popularnonaukowej „Zrozum” Wydawnictwa Poznańskiego. Oprócz gorącej nowości znajdziecie w niej bestsellerowy tytuł „Co nas (nie) zabije” za 14,99 zł! 

Od 21 do 27 września w księgarni internetowej Woblink znajdziecie wyjątkową promocję na ebooki popularnonaukowe z serii „Zrozum” Wydawnictwa Poznańskiego. Cztery tegoroczne premiery znajdziecie w cenach do -53%!

Wydawnictwo Poznańskie – najnowsze ebooki popularnonaukowe:

Czego oczy nie widzą. Jak wzrok kształtuje nasze myśli, Richard Masland – premiera

Mózg to wyjątkowo skomplikowana struktura. Od wieków ludzie starają się go poznać, zdefiniować i odkryć rządzące nim mechanizmy. Autor książki „Czego oczy nie widzą¨ postanowił spojrzeć na niego pod kątem zmysłu wzroku. Richard Masland opowiada na następujące pytania: czego komputery mogłyby nauczyć się od ptaków, czy widzimy świat mózgiem, czy oczami, a także czemu tak szybko potrafimy rozpoznać w tłumie znajomą osobę.

Wydawnictwo Poznańskie
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Czarna owca medycyny. Nieopowiedziana historia psychiatrii, Jeffrey A. Lieberman

Przez lata psychiatria była czarną owcą medycyny. Wizytę u psychiatry traktowano jako ostateczność, a osoby korzystające z takich usług lekceważono. Problematyczne były też teorie związane z leczeniem ludzi cierpiących na problemy psychiczne. W swojej książce były szef Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pokazuje czytelnikom świat jednej z najciekawszych gałęzi medycyny. Opowiada o metodach leczenia, skutkach i przyczynach chorób psychicznych, a także długiej drodze, jaką musiała przejść psychiatria, aby zdobyć uznanie lekarskiego środowiska.

Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Śmiech ma po matce. Tajemnice genów, Carl Zimmer

Carl Zimmer, uznany amerykański naukowiec, opowiada o historii dziedziczenia oraz genetyki od pierwszych chorób przekazywanych z pokolenia na pokolenia po współczesność. Równocześnie przygląda się własnej rodzinie, a także wybiega w przeszłość snując rozważania na temat tego, w jakim stopniu modyfikowanie genów czy pojedynczych komórek jest etyczne. Z książki „Śmiech ma po matce” możemy dowiedzieć się m.in. dlaczego dziedziczymy florę bakteryjną i jaką rolę w rozwoju genetyki odegrał groszek.

Wydawnictwo Poznańskie
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Co nas (nie) zabije. Największe plagi w historii ludzkości, Jennifer Wright

Na początku bieżącego roku nakładem Wydawnictwa Poznańskiego ukazała się książka Jennifer Wright „Co nas (nie) zabije. Największe plagi w historii ludzkości”. Autorka pokazuje mroczne momenty w historii i pozwala poznać nawiedzające ludzkość plagi oraz walczących z nimi bohaterów. A to wszystko z dużą dawką humoru. Z tej książki dowiemy się, że zabić może wszystko – brudne ręce, seks czy taniec.

Kup ebooka za 14,99 zł na Woblink.com

Promocja na powyższe tytuły trwa do 27 września 2020 roku.