Czy może być coś lepszego na rozpoczęcie wakacji od konkursu, w którym do wygrania są świetne czytniki i darmowe ebooki? Chyba tylko wiadomość, że zajęło się jedno z trzech premiowanych miejsc. Mniemamy, że jeśli czytasz ten artykuł, to jesteś zapalonym czytelnikiem. To właśnie dla ciebie Woblink przygotował świetną okazję na zgarnięcie czytników i voucherów do wykorzystania na ebooki. Weź udział w konkursie i wygraj czytnik Pocketbook!

Wygraj czytnik Pocketbook

Zacznijmy od najprzyjemniejszej rzeczy – co możesz wygrać? Spośród wszystkich recenzji zgłoszonych do konkursu, redakcja Woblinka wybierze trzy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają świetne czytniki marki Pocketbook. Możesz zatem wygrać:

– pierwsze miejsce: Pocketbook Touch HD3

– drugie miejsce: Pocketbook Touch Lux 4

– trzecie miejsce: Pocketbook Basic Lux 2 

Oprócz tego, jeśli znajdziesz się na podium, otrzymasz aż 12 kodów o wartości 50 zł, do wykorzystania na ebooki. Taka roczna prenumerata. Jest o co walczyć! 😀

Jak możesz wziąć udział w konkursie?

Zasady są niezwykle proste. Jedyne, co musisz zrobić, to napisać recenzję wybranej przez siebie książki, następnie umieścić ją na karcie jednego z ebooków na Woblink.com. Następnie udostępnić jej treść w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter, Instagram). Publikując ją, musisz opatrzyć wpis hashtagiem #konkursrecenzenckiwoblinka. Jest to warunek konieczny wzięcia udziału w Konkursie. Ponadto, dzięki oznaczeniu łatwiej będzie znaleźć twój tekst. Oprócz hashtaga umieść link do karty recenzowanego produktu. Żeby zwiększyć swoją szansę na wygraną, możesz opublikować dowolną liczbę recenzji. Do dzieła! Na zgłoszenia masz czas do 31 lipca.

Podsumowanie dla leniwych

Jeśli zasady nadal pozostają niejasne – w punktach spisaliśmy, krótkie podsumowanie drogi do wygrania Pocketbooka.

  1. Napisz recenzję wybranej książki, dostępnej na Woblinku w formie ebooka.
  2. Przeczytaj regulamin konkursu.
  3. Opublikuj recenzję na jednej z kart ebooków na Woblink.com w sekcji „recenzje”.
  4. Podziel się recenzją w social-mediach, oznacz hashtagiem #konkursrecenzenckiwoblinka oraz wklej link do karty recenzowanego produktu.
  5. Czekaj na wyniki!

Przeczytaj regulamin

Oczywiście, jak w przypadku wszystkich konkursów obowiązuje regulamin. Wśród najważniejszych informacji warto wymienić kilka:

– jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, musisz być osobą pełnoletnią, mieszkającą na terenie Polski

– jeśli ty albo ktoś z twojej rodziny pracujecie w Woblinku, to nie możesz brać udziału w Konkursie

– możesz zgłosić dowolną liczbę recenzji

– twoja recenzja musi być treścią oryginalną, niepublikowaną przed 26.06.2019

– twój tekst musi dotyczyć książki, której wersja ebookowa jest dostępna na Woblinku

– masz czas do 31.07.2019 do godziny 23:59

– zanim weźmiesz udział w Konkursie, przeczytaj Regulamin

– zgłaszając recenzję, automatycznie akceptujesz regulamin

Pełną treść regulaminu znajdziesz tutaj lub tutaj.

Mimo, wiąże się to z większą ilością pracy przy ocenianiu recenzji, mamy nadzieję, że waszych zgłoszeń będzie jak najwięcej. Powodzenia!