SKYNET ARMIA CIENI (ebook) –	Caesar StarlingPromocja

E-book

SKYNET ARMIA CIENI

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

ZOBACZ FILM REKLAMOWY E-BOOKA!

https://www.youtube.com/watch?v=S9ciKADm5ug

 

„SKYNET ARMIA CIENI” Caesara Starlinga to powieść science fiction.


Akcja książki rozgrywa się w schyłkowej fazie wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a maszynami tworzącymi zbiorową, cyfrową świadomość określoną mianem SKYNET. Wydarzenia przedstawione w opowieści poznajemy śledząc przygody głównego bohatera Jessego Scotta, który będąc szeregowym żołnierzem bierze udział w złożonej operacji wojskowej, realizując powierzone mu zadanie cząstkowe. Wraz z przeprogramowanym Terminatorem, jako pilotem helikoptera udaje się w bezludne okolice jeziora Normana, aby tam zebrać dane wywiadowcze, jak również ocenić możliwości współdziałania człowieka z tego typu maszyną. Stanowi to początek całej lawiny nieprzewidzianych wydarzeń oraz zaskakujących zwrotów akcji.


Książka jest w założeniu pierwszą częścią trylogii SKYNET nawiązującą do uniwersum Terminatora. Dzieło to stanowi spin off funkcjonujących w popkulturze produkcji filmowych i literackich tworzących wspomniane uniwersum. Nie odnosi się ono jednak bezpośrednio do przedstawionych w nim wydarzeń lub bohaterów, lecz stanowi samodzielne dzieło, luźno powiązane z wymienionymi produkcjami poprzez ramowy element całego uniwersum, jakim jest wojna ludzi ze sztuczną inteligencją.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

469

Rok wydania papierowego

2017

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

5.32 MB (MOBI), 2.12 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Anonimowy czytelnik

07.06.2017, 09:06

Znalazłem tę książkę przez przypadek, a że lubię Terminatora to od razu kupiłem. Co można o niej powiedzieć? Na pewno jest niezła, ale wolno się rozpędza, jednak dzięki temu tylko zyskuje. Akcja wciąga jak ruchomy piasek. Bardzo podobała mi się zmiana konwencji, bo rzeczywiście wniosła coś autentycznego i nowego. Te 25 zeta, które wydałem nie są stracone. Na pewno jest ten ebook warty 8 browarów i poświęconego na jego przeczytanie czasu.

Anonimowy czytelnik

26.05.2017, 10:45

Reasumując, książkę polecam, ale też wielkimi literami ostrzegam, że to straszny złodziej czasu. A do tego zapowiada się dalszy zabór naszych limitowanych zasobów czasowych, gdy pojawią się kolejne części „SKYNETu Armii Cieni”, no jeśli o mnie chodzi to jestem pewien, że po kolejne części sięgnę, licząc na kolejne równie miłe zaczytania.

Anonimowy czytelnik

25.05.2017, 17:54

Bardzo dobra książka z niebanalną fabułą, chociaż jeżeli ktoś spodziewa się, czegoś podobnego do znanych pozycji tego uniwersum to może być zaskoczony zmianą konwencji. Moim zdaniem tej książce najbliżej jest do czwartej części Terminator: Ocalenie, ale tylko z powodu umiejscowienia fabuły, poza tym jest zupełnie inna. Czekam z niecierpliwością na dalsze części trylogii.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję