Apokalipsa Z. Gniew sprawiedliwych (t.3) (ebook) –	Manel Loureiro

ebook Apokalipsa Z. Gniew sprawiedliwych (t.3)

Autor:

Wydawnictwo: MUZA SA

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,0
(1 ocena)

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Trzeci tom hiszpańskiej trylogii zombieGrupka ocalałych z zagłady wywołanej przez zombie ma mnóstwo szczęścia: w czasie huraganu zostaje uratowana pośrodku oceanu przez członków jednej z ostatnich zorganizowanych społeczności, jakie zachowały się na ziemi. Nie mając innego wyjścia, rozbitkowie towarzyszą swoim wybawcom i docierają nad Zatokę Meksykańską. Powstałe tam miasto-państwo zdaje się tętnić życiem i rozkwitać pod łaskawymi rządami tajemniczego kaznodziei. Przybysze szybko odkryją jednak, że choć życie w mieście toczy się tak, jakby do apokalipsy zombie nigdy nie doszło, to tak naprawdę ten mały raj na ziemi skrywa mroczną tajemnicę…

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.05 MB (MOBI), 3.01 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Tomasz Szpinek

26.03.2015, 00:09

Stylowe dopełnienie całej trylogii. Książka trochę inaczej opowiedziana niż dwa pierwsze tomy, ale nie jest to ujma, czyta się ją również świetnie. Wiele zwrotów akcji, ciekawe rozwiązania, a (uwaga, mały spoiler) wątek w pociągu to już majstersztyk. I aż szkoda, że to już koniec. Brawa dla Manuela Loureiro.