Arnold. Edukacja kulturysty (ebook) –	Arnold Schwarzennegger, Douglas Kent  HallPromocja

E-book

Arnold. Edukacja kulturysty

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Wypróbuj trening z jednym z najsławniejszych kulturystów świata, Arnoldem Schwarzeneggerem

Wypróbuj trening z jednym z najsławniejszych kulturystów świata, Arnoldem Schwarzeneggerem. Poznaj jego drogę do sukcesu i wskazówki do osiągania własnych celów. Zastosuj program treningowy oparty na doświadczeniu mistrza, by zyskać siłę, pewność siebie i świadomość ciała.


Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich opowiada o życiu Schwarzeneggera - o jego pochodzeniu i drodze do osiągnięcia celów, które mogą wydawać się niemożliwe. Biografia najsłynniejszego kulturysty świata potrafi dodać otuchy, zmotywować do dalszego treningu. Pokazuje, że każde sportowe marzenie można zrealizować mimo przeciwności.


Druga część książki poświęcona jest treningowi. Prezentuje metodykę ćwiczeń i dietę Schwarzeneggera. Znajdziesz tu zarówno treningi z obciążeniem własnego ciała, które możesz wykonywać w domu, jak i zestawy ćwiczeń na siłowni - z wolnymi ciężarami i na maszynach. Zawarte w książce programy treningowe pomogą ci osiągnąć wymarzony cel.


Książka Arnold. Edukacja kulturysty to pozycja kultowa, polecana przez trenerów i użytkowników for internetowych o tematyce sportowej.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

264

ISBN wydania papierowego

978-83-930703-5-0

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

74.41 MB (MOBI), 32.98 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję