Biblia treningu kolarza górskiego (ebook) –	Joe  Friel

ebook Biblia treningu kolarza górskiego

Autor:

Wydawnictwo: Buk rower

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,9
(19 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Joe Friel w Biblii treningu kolarza górskiego od pierwszych stron książki pokazuje, jak zostać swoim własnym trenerem.

Chcesz poprawić swoje wyniki w jeździe rowerem górskim i na poważnie zająć się treningiem MTB? Szukasz informacji, jak zaplanować sezon treningów i startów oraz przygotować się do zawodów? Joe Friel w Biblii treningu kolarza górskiego od pierwszych stron książki pokazuje, jak zostać swoim własnym trenerem.


Metoda treningowa Friela opiera się na filozofii: wykonuj jak najmniej jak najbardziej efektywnych ćwiczeń w odpowiednim czasie. Z poradnikiem Joe Friela otrzymujesz informację o poszczególnych etapach treningu i środkach treningowych. Dowiadujesz się, jak unikać błędów treningowych, jak skonstruować sobie plan treningów, kiedy zintensyfikować pracę nad formą i kiedy odpocząć. Zgłębiasz, czym jest siła, szybkość, wytrzymałość, testy wydolnościowe, monitoring treningu, odżywianie, suplementacja, regeneracja. Automatycznie analizujesz własne możliwości psychofizyczne. Dowiadujesz się, jak radzić sobie w sytuacjach zmęczenia, znużenia czy przetrenowania.

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego252
ISBN wydania papierowego978-83-930703-2-9
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 17.63 MB (MOBI), 8.33 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać