Bliźnięta atakują! Jak wyjść z opresji przy dowolnej liczbie dzieci (ebook) –	Marta Kuligowska, Sandra Nowak

ebook Bliźnięta atakują! Jak wyjść z opresji przy dowolnej liczbie dzieci

Autor: ,

Wydawnictwo: Pascal

Format: EPUB_DRM

Ocena czytelników

0,0
Nie ma jeszcze ocen.
Dodaj pierwszą!

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

PODWÓJNY KŁOPOT CZY PODWÓJNE SZCZĘŚCIE? Statystyki pokazują, że z każdym rokiem jest coraz więcej ciąż mnogich. Według profesora Witolda Malinowskiego, największego w Polsce specjalisty od bliźniąt, w 2050 roku co druga ciążą będzie wielopłodowa, czyli szczęście dla przyszłych rodziców może być podwójne, potrójne lub jeszcze większe. Tymczasem dostępne poradniki dla przyszłych rodziców, czy publikacje w prasie i Internecie skierowane są przede wszystkim do tych, którzy będą mieć jedno dziecko. Tak jakby bycie rodzicem bliźniąt czy większej liczby dzieci, a jednego dziecka było tym samym. Założenie zapewne niewinne, natomiast zupełnie nieprawdziwe. Bycie rodzicem większej gromadki to czasem podwójne szczęście, czasem podwójny kłopot, natomiast zawsze co najmniej trzy razy więcej pracy. Czy można się na to przygotować? Jak sobie radzić z karmieniem, kąpielą, przewijaniem, spacerami, wizytami u lekarzy, podróżami, zakupami i wychowaniem większej liczby dzieci jednocześnie? „Bliźnięta atakują” to jedyny taki poradnik dla rodziców, który opisuje praktyczne porady, gdy jesteś w ciąży lub dopiero planujesz powiększyć rodzinę. Jego autorki Marta Kuligowska – dziennikarka TVN 24 i Sandra Nowak – producentka telewizyjna, same są matkami bliźniąt i na własnej skórze i własnych dzieciach sprawdziły to wszystko, o czym napisały. Autorki mają nadzieję, że ich książka pozwoli innym przyszłym rodzicom, nie tylko bliźniąt lepiej przygotować się do mnogiego macierzyństwa i tacierzyństwa.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formacie EPUB_DRM
Rozmiary plików 18.46 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaDRM
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące format EPUB_DRM.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Magdalena Oszek

Magdalena Oszek

21.09.2012, 21:02

Fantastyczny poradnik, nie tylko dla mam bliźniaków. Znajdziecie tam wiele porad dotyczących Waszych pociech, które na pewno ułatwią Wam życie, które wywraca nam do góry nogami "podwójne szczęście". Polecam