Bóg znalazł mnie na ulicy i co z tego wynikło. Historia bezdomnego alkoholika (ebook) –	Henryk KrzosekPromocja

E-book

Bóg znalazł mnie na ulicy i co z tego wynikło. Historia bezdomnego alkoholika

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Henryk Krzosek nie miał łatwego dzieciństwa. Ojciec alkoholik, zapracowana matka… Wychowała go ulica. Zaczął kraść, pić, trafił do więzienia. Później było tylko gorzej: nieudane próby samobójcze, utrata szansy na własną rodzinę. Bolesne zderzenie z dnem. Wzruszająca autobiograficzna opowieść autora przenosi nas w świat utraconej nadziei i odnalezionego na nowo sensu życia. W „piekle na ziemi” bohater dostrzega płomień miłości. Bóg odnalazł go na ulicy… "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.88 MB (MOBI), 1.90 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Olga

04.04.2014, 16:55

Podziwiam Henryka Krzoska za to, że nie wstydził się opowiedzieć o swoich traumatycznych przeżyciach. Nie jest łatwo mówić o życiowych porażkach czy niepowodzeniach. Nikt nie lubi być tym gorszym. Jego autobiografia jest mocną i poruszającą spowiedzią. Serdecznie polecam!

Kinga

31.03.2014, 15:24

Życiorys Henryka Krzoska idealnie nadaje się na dokument czy reportaż, który mógłby być prezentowany w tvn-owskim cyklu „Prawdziwe historie”. Człowiek, który spadł na samo dno, dzięki wierze w Boga, odbił się od niego i teraz jest przykładem dla innych, zagubionych dusz. Opowieść mocna, przejmująca. Warto!

Mona

26.03.2014, 16:09

Wzruszająca opowieść o utraconej nadziei i znalezieniu na nowo sensu życia. Henryk Krzosek postanowił podzielić się z innymi swoją historią, której hasłem przewodnim jest „nawrócony alkoholik”. Polecam!

Anik

18.03.2014, 22:46

„nawrócony alkoholik”

Sukces. Pewnie większość z nas jakiś ma na swoim koncie. Nieważne, czy duży czy mały, ale ważne, że coś się nam udało zrobić. Dla Henryka Krzoska największym osiągnięciem okazało się odbicie od dna, gdzie smród rynsztoka jest codziennością. Mężczyzna ten znalazł w sobie tyle siły, aby zacząć nowe-inne życie. Jak sam przyznaje, nie obyłoby się to bez pomocy Tego, który jest stwórcą wszystkiego.