Boskie przyrodzenie. Historia penisa (ebook) –	Tom Hickman

ebook Boskie przyrodzenie. Historia penisa

Autor:

Wydawnictwo: Czarne

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,8
(163 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Przez wieki mężczyzna z nabożeństwem traktował swoje przyrodzenie jak „najcenniejszą ozdobę”. Mimo to penis od zawsze był również źródłem największych męskich frustracji. Czy w stanie erekcji organ ów wydaje się kobietom niewyobrażalnie śmieszny? Dlaczego dżentelmen nigdy nie może być pewien, że jego członek wstanie na rozkaz i wykona zadanie? A jeśli – i kiedy – nagle odmówi posłuszeństwa, co można zrobić, by naprawić sytuację?

No i pozostaje jeszcze kwestia rozmiaru…

Sofokles powiedział, że posiadać penis to być „przywiązanym łańcuchem do szaleńca”. Hickman przygląda się temu schizofrenicznemu związkowi między mężczyzną i owym szaleńcem, jak również relacjom tej dziwacznej pary z płcią przeciwną.

Boskie przyrodzenie to kronika penisa, ale także zapis wzlotów i upadków historii – makabrycznej, mrożącej krew w żyłach, zabawnej i smutnej, oddzielonej od legend, wyjętej z kultur świata, religii, literatury, nauki, medycyny i współczesności – spisana błyskotliwie i z humorem.

Hickman z entuzjazmem opisuje historię wzlotów i upadków bohatera swojej książki.

„The Economist”

Zabawna i ciekawa.

„Publishers Weekly”

Książka „Boskie przyrodzenie” jest doskonała jako swoisty poradnik. Pokazuje, co naprawdę rządzi światem, dopóki władza spoczywa w męskich rękach. Otóż rządzi penis. Powinny ją przeczytać przede wszystkim kobiety, które niesłusznie myślą, że rozum to najważniejsza część męskiej osobowości.

Hanna Bakuła

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego224
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.45 MB (MOBI), 0.32 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Rafał Szafran

12.02.2016, 12:20

Ani ciekawe, ani odkrywcze, ani dowcipne. Nuda, nuda, nuda...