Chłopcy (ebook) –	Andrzej Saramonowicz

E-book

Chłopcy

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

PIERWSZA POWIEŚĆ TWÓRCY "TESTOSTERONU" I "LEJDIS" O TYM, JAK TRUDNO BYĆ CZŁOWIEKIEM, GDY SIĘ JEST MĘŻCZYZNĄ. Dwóch chłopców. Mateusz i Jakub Solańscy. Jedenastolatek i… czterdziestolatek. Syn i ojciec. Pierwszy ma kłopoty w szkole, przyjaciela na całe życie i prawdziwą narzeczoną. Drugi ma talent do ładowania się w kłopoty. Wzięty neurochirurg w pracy precyzyjnie posługujący się skalpelem, w życiu prywatnym nie potrafi dokonać koniecznych cięć. Ulubieniec kobiet świeżo po rozwodzie, wciąż czuje miętę do swojej byłej żony, a jednocześnie nie może opędzić się od ponętnej Niny, zawsze chętnej Hani i opiekuńczej Poli z obsesją na punkcie zdrowego żywienia. Gdy wszystko zacznie się sypać, Jakub będzie miał okazję odkryć, że prawdziwe życie jak zwykle jest gdzie indziej. W miłości rozumianej jako odpowiedzialność i poświęcenie, a nie łapczywie wprowadzany do serc i podbrzuszy narkotyk. Czy będzie umiał pożegnać w sobie Piotrusia Pana i opuścić Nibylandię, którą umościł sobie między udami kolejnych kochanek? Chłopcy to pikantna komedia obyczajowa, pełna sarkazmu, ciętych ripost i celnych obserwacji społecznych. Wyraziste pióro „Saramonowicza Codziennego” sprawia, że Chłopcy są nie tylko inteligentną rozrywką, którą czyta się jednym tchem, a kolejne zdania chce się głośno cytować. W lekkiej formie Saramonowicz przemyca bowiem treści zupełnie niebłahe. Pokazuje do czego prowadzi pogoń za sytym życiem, pełnym sukcesów zawodowych, w którym dorosłość to wiecznie odnawialna nisko oprocentowana karta kredytowa.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.77 MB (MOBI), 1.59 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

12.05.2015, 16:16

Teraz po moim komentarzu ukazala sie informacja przy ksiazce ze to fragment.To za fragment ksiazki zaplacilam 26.90?

Anonimowy czytelnik

12.05.2015, 10:55

Ta ksiazka to jakis zart.Za 26zl 10 stron czytania,no moze 20.Pieniadze w bloto wyrzucone.

manton

Małgorzata Antoniewicz

08.07.2016, 09:18

„Zdecydowne NIE!”

Nie przebrnęłam i poddaję się. Tego nie da się czytać! Pełna wulgaryzmów i seksistowskich aluzji wypowiadanych ustami 11-letnich chłopców. Ojciec nie lepszy. Nie, nie i jeszcze raz nie! Aż żałuję tych paru złotych wydanych na książkę w wersji elektronicznej. Ble! I pomyśleć, że tak podobały mi się (zresztą nadal mi się podobają) filmy pana Saramonowicza. Ale literaturze spod jego pióra mówię stanowcze NIE!

Kaha

11.09.2015, 13:12

„Dno i 5 metrów mułu.”

Dno i 5 metrów mułu.
Nie polecam - szkoda pieniędzy i czasu.
Wulgaryzmy toleruję bez problemu w książkach ale nie w takim prostackim wydaniu. Debiut pisarski Saramonowicza uważam za mega nieudany - wydawało się autorowi, że czytelnik zrobi wielkie WOW jak przekleństwa będą się sypały z ust 11 latka ale dla mnie to żenujące wręcz.
Nie wiem co autor chciał osiągnąć wydając to wątpliwej jakości "dzieło" ale chyba tylko zysk finansowy.