Ciemniejsza strona Greya (ebook) –	E L james

ebook Ciemniejsza strona Greya

Autor:

Wydawnictwo: Sonia Draga

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,5
(19526 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"KILKA DEKO LUKRU, SZCZYPTA PIEPRZU, KILKA KROPEL PERWERSJI I GARŚĆ PIKANTERII. NADESZŁA ERA E L JAMES!!! DRUGI TOM NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCEJ SIĘ TRYLOGII OSTATNIEJ DEKADY! Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą. Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają… Drugi tom wyczekiwanego bestsellera wszechczasów!

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 5.35 MB (MOBI), 2.09 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Otwarta Książka

20.09.2015, 12:21

„Jak dla mnie strzał w 10”

Świetna trylogia, wkręciłam się w nią i to bardzo. Te wszystkie tajemnice Greya, które odkrywaliśmy wraz z Anastazją, zapierały dech w piersiach.

Aneta Kostecka

25.05.2014, 12:58

„Uzależnia”

Wszystkie 3 części otworzyły przede mną świat, którego nie chciało się opuszczać. Bolało bardzo, kiedy postanowiłam nie czytać ich po raz 3...