Dla Ciebie wszystko (ebook) –	Nicholas Sparks

ebook Dla Ciebie wszystko

Autor:

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,6
(4012 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z dołów społecznych, wychowany w rodzinie uchodzącej za najgorszą, najbardziej mściwą, najbardziej niebezpieczną w całym hrabstwie Pamlico: złodziei, dilerów narkotyków, sutenerów i pijaków ze skłonnościami do przemocy. I dziewczyna z przeciwnego bieguna społecznego, pragnąca zostać nauczycielką. Różnice pochodzenia, wychowanie, wreszcie nieprzychylni ludzie sprawiły, że tych dwoje nie mogło być razem, choć oboje bardzo tego pragnęli. Dawson, który w młodości niechcący zabił człowieka, nigdy się z tym nie pogodził. Żyje samotnie, pracując na platformach wiertniczych i pokutując za dawne winy. Amanda, mimo że wyszła za mąż i urodziła dzieci, czuje się nieszczęśliwa. Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku z okazji pogrzebu starego przyjaciela. Stłamszone przed laty uczucie powraca – ale czy uda im się odnaleźć szczęście na przekór całemu światu? Przeszłość i związane z nią konflikty odzywają się ze zdwojoną siłą...

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.70 MB (MOBI), 0.99 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Iwona Marchewka

Iwona Marchewka

03.07.2016, 19:53

„Cudowna książka”

Od niedawna mam słabość do książek tego autora. A ta przebiła wszystkie i jest moja ulubioną. Pomimo tych rozstań, wypadków, chorób ta książka emanuje jakąś pozytywną energią i radością. Polecam :)

Magdalena Oszek

Magdalena Oszek

15.01.2013, 18:43

„”


Amerykański pisarz Nicholas Sparks należy do moich ulubionych pisarzy. Myślę, że ni tylko moim. Na pewno wielu z Was czytało jego książki lub widziało ekranizację jego powieści. Wymienię tylko parę tytułów: Lis w butelce; Pamiętnik; Ślub; Jesienna miłość; Na zakręcie; Prawdziwy cud; Szczęściarz; Ostatnia piosenka; Wciąż ją kocham.
Najnowsza powieść autora „Dla Ciebie wszystko” to opowieść o spotkaniu po latach, miłości i trudnych wyborach jakie stawia przed nami życie. To piękna książka o prawdziwej miłości wbrew przeciwnością losu, która potrafiła przetrwać próbę czasu.
Bohaterami „Dla Ciebie wszystko” są Dawson i Amanda. Poznali się na pewnej lekcji biologii, gdy przyszło im pracować w jednej grupie. Od tej pory byli nierozłączni. Jednak miłości młodym przeciwstawiali się rodzice dziewczyny. Nie chcieli oni by wiązała się ona z chłopakiem pochodzącym z rodziny powiązanej z dilerami narkotyków i złodziejami.
Los jednak sam rozłączył zakochanych. Amanda musiała wyjechać by zdobyć wykształcenie i zrobić karierę. Chłopak nie chce stać jej na przeszkodzie i zrywa z nią.
Teraz ich życie toczy się osobno. Amanda jest szczęśliwą mężatką i ma trzy wspaniałe córki, jej dawna miłość odbywa karę więzienia.
Po latach spotykają się ponownie na pogrzebie osoby, której Dawson zawdzięcza bardzo wiele w czasie, gdy wszyscy się od niego odsunęli. Dlaczego tej osobie zależało na ty by kochający się kiedyś ludzie ponownie się ze sobą spotkali? Czy faktycznie pierwsza miłość nie rdzewieje?

Książkę czyta się cudownie, nim jednak sięgnięcie po lekturę przygotujcie sobie duże pudełko chusteczek. Ja ryczałam jak bóbr. Nie jest to żadne ckliwe romansidło. To historia pięknej miłości o bardzo zaskakującym zakończeniu, o podejmowaniu trudnych decyzji, często wbrew własnemu sumieniu i uczuciom. Autor jak zwykle ujął mnie pomysłowością i stylem pisania.
„Dla Ciebie wszystko” na pewno nie zawiedzie miłośników twórczości autora. Książkę serdecznie polecam.