Dla Ciebie wszystko (ebook) –	Nicholas SparksPromocja

E-book

Dla Ciebie wszystko

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z dołów społecznych, wychowany w rodzinie uchodzącej za najgorszą, najbardziej mściwą, najbardziej niebezpieczną w całym hrabstwie Pamlico: złodziei, dilerów narkotyków, sutenerów i pijaków ze skłonnościami do przemocy. I dziewczyna z przeciwnego bieguna społecznego, pragnąca zostać nauczycielką. Różnice pochodzenia, wychowanie, wreszcie nieprzychylni ludzie sprawiły, że tych dwoje nie mogło być razem, choć oboje bardzo tego pragnęli. Dawson, który w młodości niechcący zabił człowieka, nigdy się z tym nie pogodził. Żyje samotnie, pracując na platformach wiertniczych i pokutując za dawne winy. Amanda, mimo że wyszła za mąż i urodziła dzieci, czuje się nieszczęśliwa. Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku z okazji pogrzebu starego przyjaciela. Stłamszone przed laty uczucie powraca – ale czy uda im się odnaleźć szczęście na przekór całemu światu? Przeszłość i związane z nią konflikty odzywają się ze zdwojoną siłą...

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.70 MB (MOBI), 0.99 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Magdalena Oszek

Magdalena Oszek

15.01.2013, 18:43

„”


Amerykański pisarz Nicholas Sparks należy do moich ulubionych pisarzy. Myślę, że ni tylko moim. Na pewno wielu z Was czytało jego książki lub widziało ekranizację jego powieści. Wymienię tylko parę tytułów: Lis w butelce; Pamiętnik; Ślub; Jesienna miłość; Na zakręcie; Prawdziwy cud; Szczęściarz; Ostatnia piosenka; Wciąż ją kocham.
Najnowsza powieść autora „Dla Ciebie wszystko” to opowieść o spotkaniu po latach, miłości i trudnych wyborach jakie stawia przed nami życie. To piękna książka o prawdziwej miłości wbrew przeciwnością losu, która potrafiła przetrwać próbę czasu.
Bohaterami „Dla Ciebie wszystko” są Dawson i Amanda. Poznali się na pewnej lekcji biologii, gdy przyszło im pracować w jednej grupie. Od tej pory byli nierozłączni. Jednak miłości młodym przeciwstawiali się rodzice dziewczyny. Nie chcieli oni by wiązała się ona z chłopakiem pochodzącym z rodziny powiązanej z dilerami narkotyków i złodziejami.
Los jednak sam rozłączył zakochanych. Amanda musiała wyjechać by zdobyć wykształcenie i zrobić karierę. Chłopak nie chce stać jej na przeszkodzie i zrywa z nią.
Teraz ich życie toczy się osobno. Amanda jest szczęśliwą mężatką i ma trzy wspaniałe córki, jej dawna miłość odbywa karę więzienia.
Po latach spotykają się ponownie na pogrzebie osoby, której Dawson zawdzięcza bardzo wiele w czasie, gdy wszyscy się od niego odsunęli. Dlaczego tej osobie zależało na ty by kochający się kiedyś ludzie ponownie się ze sobą spotkali? Czy faktycznie pierwsza miłość nie rdzewieje?

Książkę czyta się cudownie, nim jednak sięgnięcie po lekturę przygotujcie sobie duże pudełko chusteczek. Ja ryczałam jak bóbr. Nie jest to żadne ckliwe romansidło. To historia pięknej miłości o bardzo zaskakującym zakończeniu, o podejmowaniu trudnych decyzji, często wbrew własnemu sumieniu i uczuciom. Autor jak zwykle ujął mnie pomysłowością i stylem pisania.
„Dla Ciebie wszystko” na pewno nie zawiedzie miłośników twórczości autora. Książkę serdecznie polecam.

Dodaj recenzję