Dlaczego nie TY (ebook) –	Andrzej  KifonidisPromocja

E-book

Dlaczego nie TY

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

„Dlaczego nie Ty?” Andrzeja Kifonidisa  jest poradnikiem motywacyjnym, który koncentruje się wokół zasad mentalnych, stosowanie których pomaga i ułatwia sprawne działanie. Sugestie te są szeroko znane w psychologii biznesu, gdyż należą do sfery behawioralnej aktywnego twórcy pracy, czyli pracownika, także w sensie samozatrudnienia. Autor omawia te zasady i sugestie posiłkując się własnym doświadczeniem zaczerpniętym z życia prywatnego i obszaru zawodowego, ale wspomnieć w tym miejscu należy, iż znaczna porcja inspiracji pochodzi z profesjonalnych źródeł, a mianowicie z ust i umysłów szeroko znanych na świecie mówców i pisarzy motywacyjnych, jak na przykład Jim Rohn. Autor także i na tym polu może podzielić się swoim doświadczeniem, jako że w wielu takich spotkaniach uczestniczył osobiście. Obecnie, po latach samorealizacji i zdyscyplinowanego funkcjonowania zgodnego z opisywanym w tej książce modelem twórczego i ekspansywnego działania, autor pokazuje w jaki sposób pracuje na tych zasadach, pełniąc funkcję dyrektora w dużym przedsiębiorstwie, od pracownika szeregowego, po dyrektora zarządzającego.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

123

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.11 MB (MOBI), 0.91 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Anonimowy czytelnik

18.12.2015, 11:47

„Interesujący poradnik motywacyjny”

Bardzo interesujący poradnik psychologiczno - motywacyjny, który napisany został z perspektywy praktycznego wprowadzania w swoje życie prywatne i zawodowe znanych zasad sprawnego działania. Autor poradnika prezentuje nam model efektywnego osiągania sukcesu w swojej aktywności społecznej i zawodowej. Poradnik prezentuje nam punkt startu w rozwoju osobistym i pogłębianiu świadomości, ale nie tylko w nas samych, ale naszego otoczenia, środowiska, w którym żyjemy czy pracujemy.

Dodaj recenzję