Dochodzenie (ebook) –	David Hewson

E-book

Dochodzenie

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

" Powieść, która „wsysa” czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Napisana na podstawie scenariusza serialu „The Killing” – jednej z najlepszych produkcji kryminalnych ostatnich lat! Zabójstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary, ale także całą miejską społecznością. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Sarę? W śledztwie policji pojawia się coraz więcej wątków i coraz więcej podejrzanych. Jednocześnie zacieśnia się i rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Policja robi wszystko, by zakończyć sprawę, ale gdy tylko zbliża się do rozwiązania zagadki, wszystkie kawałki układanki rozsypują się jak domek z kart. Każdy skrywa jakiś sekret. Każdy ma swoją tajemnicę. Każdy – nawet najbliższy i najbardziej zaufany – może okazać się zabójcą. A my nie możemy być pewni absolutnie niczego – aż do ostatniej strony. „Dochodzenie” oparte jest na scenariuszu jednej z najlepszych produkcji kryminalnych ostatnich lat – „The Killing”! David Hewson stworzył porywający kryminał nawiązujący formą do klasycznych wzorców gatunku. Czytelnika, podobnie jak śledczych i bohaterów, nieustannie zaskakuje rozwojem wydarzeń i buduje napięcie, od którego każdy się uzależni. "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.44 MB (MOBI), 1.42 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Wojciech G.

Wojciech G.

13.08.2014, 09:45

Gorąco polecam. Wciąga, pożera czas....zwroty akcji, damaty, polityka, kłamstwa, romanse....jest tu wszystko. 2 dni wystarczy by przeczytać Dochodzenie mimo, że to dość obszerna powieść. Wiele zwrotów akcji i na koniec wszystko jasne.....ale czy wszystko?? ;) Przeczytajcie sami!

ROMUALD LISOWSKI

Romuald L

07.05.2014, 21:33

„Bardzo ciężko się oderwać od tej książki”

Rewelacyjna książka. Napisana przystępnym językiem, bohaterowie nie są przerysowani: to normalni ludzie mający swoje problemy, rozterki, obawy etc etc które mają wpływ na ich pracę i toczące się śledztwo.
Ciekawe zwroty akcji, fantastycznie przeprowadzone mylenie tropów.

Początkowo sprawa wydaje się prosta jak budowa cepa, stopniowo jednak wszystko się gmatwa, sprawy się zadziwiająco szybko komplikują i wplatają w wątek walki przedwyborczej na urząd burmistrza Kopenhagi.

Książka wciąga jak chodzenie po bagnie, więc 600 stron ebooka pękło mi w ciągu jednego dnia.

POLECAM!