ECR - Efficient Consumer Response. Łańcuch dostaw zorientowany na klienta (ebook) –	Anna  Baraniecka

ebook ECR - Efficient Consumer Response. Łańcuch dostaw zorientowany na klienta

Ocena czytelników

0,0
Nie ma jeszcze ocen.
Dodaj pierwszą!

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Książka zawiera spory ładunek poznawczy. Jest jedną z pierwszych publikacji na polskim rynku wydawniczym poświęcona wyłącznie strategii ECR, a z pewnością pierwszą, która ujmuje ją tak szeroko.

Dotąd problematyka ta była poruszana fragmentarycznie przy okazji omawiania różnych aspektów zarządzania. Liczne publikacje poruszały głównie praktyczne aspekty jej wykorzystania, bazując na wynikach projektów pilotowych i rozwiązaniach cząstkowych będących dorobkiem grup roboczych i organizacji krajowych ECR, których w Europie jest kilkanaście.

Książka ułatwia zrozumienie, czym jest ECR i gdzie może znaleźć zastosowanie. Jej adresatem są firmy, które współpracując w łańcuchach dostaw, dostarczają konsumentom produkty wypełniające codzienny koszyk zakupów. Przeczyta ją również z ciekawością każdy, kto interesuje się problemami dystrybucji oraz rozwojem technologii informatycznych wspomagających front sprzedaży i procesy zachodzące na jego zapleczu.


Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego255
Typ produktuE-book w formacie PDF
Rozmiary plików
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące format PDF.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać