Facet i kuchnia. Smacznie, kreatywnie i bez glutenu (ebook) –	Szymon Kubicki

Facet i kuchnia. Smacznie, kreatywnie i bez glutenu

Ocena czytelników:

7,7 (22 oceny) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Opis publikacji

Jeśli nie znacie jeszcze FiKa i jego bloga facetikuchnia.com.pl, to czas najwyższy nadrobić zaległości! Długie czarne włosy, gęsta broda i iście rockowy wygląd zdecydowanie wyróżniają go na tle gotujących, piekących i blogujących pań domu. To, że jest facetem nie przeszkadza mu z powagą i pietyzmem podchodzić do tego, co wkłada na talerz. A są to potrawy niebanalne, tym bardziej, że FiK czyli Szymon Kubicki czas jakiś temu postanowił wykluczyć ze swojej diety gluten. Początki były trudne, ale teraz nie zamienił by tej diety na żadną inną, bo otworzyła przed nim nieograniczone możliwości, pobudziła jego kulinarną kreatywność  i pozwoliła mu poznać nowe smaki oraz produkty, na które nie zwracał wcześniej uwagi.

Książka zawiera 130 przepisów, w dużej części nie publikowanych dotychczas na blogu. To w sumie 20 rozdziałów, odpowiadających produktom albo grupom produktów, po które Szymon Kubicki w kuchni sięga najczęściej, i które uważa za warte włączenia do codziennego menu.

Poznajcie FiKa i jego kuchnię bez glutenu!

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

41.83 MB (MOBI), 18.41 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI