Flirtując z życiem (ebook) –	Łukasz Maciejewski, Danuta StenkaPromocja

E-book

Flirtując z życiem

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"WSPOMNIENIA JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH POLSKICH AKTOREK Piękna, emocjonalna, temperamentna, kobieta sukcesu, gwiazda ekranu. Wykreowany przez media wizerunek Danuty Stenki nawet w połowie nie oddaje prawdy o jej niezwykłej osobowości. Pełne szczerości rozmowy z Łukaszem Maciejewskim odsłaniają jej inne, nieznane oblicze. Aktorkaopowiada o swoim dzieciństwie spędzonym w maleńkiej kaszubskiej wsi, o wyboistej ścieżce kariery, która zaprowadziła ją na najważniejsze sceny stolicy, wreszcie o fascynującej pracy w teatrze, na planie filmowym, wtelewizji. Anegdoty z życia ludzi kina i teatru przeplatają się z wyznaniami na temat prywatnych spraw. Stenka niewaha się otwarcie mówić o kosztach, jakie wiążą się z jej wymagającym zawodem – o towarzyszącym jej przez lata stresie i ciągłym braku pewności siebie. Z jej poruszających wspomnień wyłania się opowieść o dojrzewaniu kobiety do niezależności i spełnienia, w której każdy łatwo odnajdzie cząstkę własnego życia. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

6.71 MB (MOBI), 3.53 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Ludmiła Ster

Ludmiła Ster

19.06.2014, 08:21

„dluzszy wywiad”

Miły, dłuższy wywiad. Czyta się szybko. Ale nic mnie nie zdziwiło, nic specjalnie nie utkwiło w pamięci. Wręcz przeciwnie, z wyglądu Pani Danuta wygląda na ciekawszą, ostrzejszą babkę niż jest w rzeczywistości.
Jest piękną, utalentowaną kobietą, ale czy moja idolką? Ta książka rozwiała moje wątpliwości.

Dodaj recenzję