Flirtując z życiem (ebook) –	Łukasz Maciejewski, Danuta Stenka

ebook Flirtując z życiem

Autor: ,

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(388 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"WSPOMNIENIA JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH POLSKICH AKTOREK Piękna, emocjonalna, temperamentna, kobieta sukcesu, gwiazda ekranu. Wykreowany przez media wizerunek Danuty Stenki nawet w połowie nie oddaje prawdy o jej niezwykłej osobowości. Pełne szczerości rozmowy z Łukaszem Maciejewskim odsłaniają jej inne, nieznane oblicze. Aktorkaopowiada o swoim dzieciństwie spędzonym w maleńkiej kaszubskiej wsi, o wyboistej ścieżce kariery, która zaprowadziła ją na najważniejsze sceny stolicy, wreszcie o fascynującej pracy w teatrze, na planie filmowym, wtelewizji. Anegdoty z życia ludzi kina i teatru przeplatają się z wyznaniami na temat prywatnych spraw. Stenka niewaha się otwarcie mówić o kosztach, jakie wiążą się z jej wymagającym zawodem – o towarzyszącym jej przez lata stresie i ciągłym braku pewności siebie. Z jej poruszających wspomnień wyłania się opowieść o dojrzewaniu kobiety do niezależności i spełnienia, w której każdy łatwo odnajdzie cząstkę własnego życia. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 6.71 MB (MOBI), 3.53 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

30.12.2014, 22:17

wspaniała biografia wspaniałej kobiety

Ludmiła Ster

Ludmiła Ster

19.06.2014, 08:21

„dluzszy wywiad”

Miły, dłuższy wywiad. Czyta się szybko. Ale nic mnie nie zdziwiło, nic specjalnie nie utkwiło w pamięci. Wręcz przeciwnie, z wyglądu Pani Danuta wygląda na ciekawszą, ostrzejszą babkę niż jest w rzeczywistości.
Jest piękną, utalentowaną kobietą, ale czy moja idolką? Ta książka rozwiała moje wątpliwości.