Francuski. Nauka zdarza się wszędzie! Część 1 (ebook) –	Katarzyna WęzowskaPromocja

E-book

Francuski. Nauka zdarza się wszędzie! Część 1

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUB

Opis publikacji

Ebook dostępny tylko w aplikacjach Woblink. Pierwszy interaktywny i multimedialny kurs języka francuskiego na urządzenia mobilne! Dzięki współpracy Wydawnictwa Lingo i Woblinka powstał 5-częściowy kurs językowy, przygotowany w oparciu o popularną serię RAZ A DOBRZE. Został stworzony z myślą o użytkownikach tabletów, smartfonów i komputerów PC. Teraz nauka może być o wiele wygodniejsza i bardziej efektywna, a przede wszystkim może ZDARZAĆ SIĘ WSZĘDZIE. Tekst, nagrania audio oraz interaktywne ćwiczenia z automatyczną weryfikacją poprawności odpowiedzi zostały połączone w spójną całość. Wykorzystaj w pełni możliwości swojego urządzenia – ucz się szybciej i przyjemniej! Kurs wydawnictwa Lingo to skuteczny i szybki sposób na opanowanie języka francuskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy zaczynali już nieraz. To także pierwszy pełny PAKIET MULTIMEDIALNY, zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka. Polecamy również interaktywny kurs języka angielskiego, a wkrótce także języka niemieckiego i hiszpańskiego. Publikacja zawiera: Leçon 1 A la cafétéria – W kafeterii Odmiana czasowników être i aller. Czas teraźniejszy Présent. Rodzaj i liczba rzeczownika. Zastosowanie rodzajników nieokreślonych. Leçon 2 Qu’est-ce que tu fais dans la vie? – Co robisz w życiu? Odmiana czasowników regularnych I grupy oraz nieregularnych prendre i faire. Tworzenie rodzaju żeńskiego przymiotników. Zasady stosowania liason. Leçon 3 Qu’est-ce qu’on fait ce soir? – Co robimy dziś wieczorem? Odmiana czasowników regularnych II grupyoraz nieregularnych partir i sortir. Czas Futur Proche. Przeczenie czasowników. Zastosowanie rodzajników określonych. Leçon 4 On va faire les boutiques? – Idziemy na zakupy? Czasowniki nieregularne avoir i voir. Zaimki wskazujące ce, cet, cette, ces i celui-ci, celui-là. Zaimki pytające lequel, laquelle Leçon 5 Un peu de Paris!– Trochę Paryża! Czasowniki nieregularne savoir i connaître. Czasowniki zwrotne. Uwypuklenie – mise enrelief. Zaimki osobowe pronoms toniques. Środki transportu. Leçon 6 Sprawdź się! Słowniczek

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB_DRM, MULTI

Rozmiary plików

12.96 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB_DRM, MULTI

Opinie czytelników:

Soyanna

Soyanna Soyannowska

13.06.2013, 11:28

Przykro mi, że muszę zamieścić taki komentarz, ponieważ sam pomysł kursu językowego na urządzenia mobilne jest fantastyczną sprawą. Materiał edukacyjny kolejnych lekcji i nagrania lektora są bardzo ciekawe i dobrze przygotowane.

Natomiast materiał oznaczony jako "Ćwiczenia" ma tyle błędów, że właściwe nie da się z nich korzystać na telefonie którego używam (taki z jabłkiem, nie nowy i nie stary).

Przykładowe błędy:
- ćwiczenie z odpowiedziami do wyboru - odpowiedzi nie wyświetlają się, są ucięte i niewidoczne;
- ćwiczenie "posłuchaj i wybierz odpowiedż" - nie ma możliwości uruchomienia materiału audio, brakuje playera;
- ćwiczenie z uzupełnianiem luk, luka na początku zdania - zapisanie odpowiedzi z wielkiej litery uznane jest za błąd; w innym miejscu mała litera uznana jest za błąd.

Czy ktoś w ogóle testował te ćwiczenia?
Gdyby jeszcze nie to, że napisane jest jasno "na urządzenia mobilne" - to może napiszcie na jakie, skoro na wybrane ...

Prośba do wydawcy o korektę pliku.
W obecnej wersji zakup podręcznika to strata pieniędzy.

Rozczarowana fanka Woblinka

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję