Gra pozorów (ebook) –	Joanna Opiat-Bojarska

ebook Gra pozorów

Autor:

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,8
(177 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Wyścig z czasem, tajemnicze nagrania, zaniki pamięci „Gra pozorów” to elektryzująca opowieść i bezwględna rozgrywka, w której stawką jest życie rodziny. Musisz być czujny, by żaden szczegół Ci nie umknął… Wydawać by się mogło, że wiadomość o zaginięciu męża oraz jego śmierci to najgorsze, co mogło spotkać Aleksandrę – psycholog i matkę dwójki dzieci. Okazuje się jednak, że to dopiero początek. Kobieta pada ofiarą porwania. Po uwolnieniu, mimo niebezpieczeństwa i wbrew zdrowemu rozsądkowi, postanawia na własną rękę rozwikłać zagadkę. Zbierając nowe fakty, powoli wyciąga na światło bolesną prawdę, a lawina zdarzeń urasta do niespodziewanych rozmiarów… Dasz się wciągnąć w niebezpieczną grę, w której pytania tylko pozornie przynoszą odpowiedzi?

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego320
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 4.10 MB (MOBI), 1.70 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

22.02.2016, 15:18

To na pewno bardzo dobra książka ale ja chyba czytałam ją w nieodpowiednim momencie. Albo być może mam jakiegoś kryminalnego kaca książkowego. Główna bohaterka zamiast budzić moje współczucie, irytowała mnie maksymalnie! Pani psycholog, matka dzieciom, klnąca jak szewc, jakaś taka mało ludzka mi się wydawała. Nie potrafiłam jej polubić.
Ale zgadzam się, że akcja zawrotna, że autorka funduje nam emocjonalny roller coster, tylko tym razem jakoś do mnie nie przemówiło. Przykro mi...

Anonimowy czytelnik

06.09.2016, 11:49

„Dobra rozrywka na latnie popołudnie :)”

Nieszczęścia chodzą parami...albo przytomniejesz nagle i zdajesz sobie sprawę, że w nich toniesz, a każde kolejne kroki podejmowane przez Ciebie prowadzą do kolejnych nieszczęść.Tak odbieram bohaterkę lektury i jej poradne/nieporadne działania. Łatwo sobie wyobrazić jak ja bym zachowałą się na jej miejscu, ale nie jestem nią, tylko biernym obserwatorem.
I jako bierny obserwator stwierdzam, że książka jest przykładem lektury do pociągu. Czyta się dobrze, ale nie wciąga na tyle, by nie móc się oderwać na parę dni. Zaciekawia, ale nie łaskocze ludzkiej ciekawości by podążać za nią w ciemno.
Dobra rozrywka na latnie popołudnie :)