Ile kosztują marzenia (ebook) –	Mellisa HillPromocja

E-book

Ile kosztują marzenia

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Kiedy na schodach kawiarni Elli zostaje znalezione niemowlę, wszyscy zadają sobie pytanie – jacy rodzice są w stanie porzucić własne dziecko? 

Hollywoodzka aktorka Ruth Seymour wraca do rodzinnego Lakeview na kilka letnich miesięcy. Czy jednak jej jednorazowa przygoda z przystojnym kolegą z planu nie będzie miała poważniejszych konsekwencji?

Jess czuje się coraz bardziej obco w towarzystwie przyjaciółek, które niedawno zostały mamami. Przerażona, że wkrótce może je całkiem utracić, postanawia jak najszybciej zajść w ciążę. Jednak czy na pewno jest gotowa na macierzyństwo?

Po paskudnym rozstaniu z partnerem Nina wprowadza się do ojca, Patricka, z którym od dawna nie utrzymywała kontaktu. Czy odważy się zdradzić mu pilnie strzeżony sekret?

Jedno jest pewne: ktoś w miasteczku wie więcej, niż się do tego przyznaje. Ale prawdy nie można ukrywać wiecznie…

Więcej zaskakujących zwrotów akcji niż zakrętów w kolejce górskiej – doskonała lektura.

 „Mail on Sunday”

Książka, od której nie sposób się oderwać… Znakomita.

„Sunday Independent”

Melissa Hill mieszka z mężem Kevinem, córką Claire i psem Homerem w Blackrock w hrabstwie Dublin. Jest autorką powieści obyczajowych – zajmują one pierwsze miejsca na listach bestsellerów, przetłumaczono je na 25 języków.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.73 MB (MOBI), 0.53 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Bookendorfina Izabela Pycio

Bookendorfina Izabela Pycio

06.12.2016, 08:27

„Lekkie i przyjemne czytanie”

"Inaczej to sobie wyobrażała, dlatego tak bardzo bolało, że jej marzenia się nie ziściły, wszystko zmieniło się na gorsze."

Powieść na szybkie, lekkie, ale też przyjemne i sympatyczne zaczytanie w romantycznym i refleksyjnym nastroju. Wiele w niej emocji, rozterek, wahań, wewnętrznych zmagań, niepewności i niewiadomych. Sporo też walki o własne szczęście i pragnienia, na przekór nieprzychylnym kaprysom losu, popełnianym błędom i niecodziennym okolicznościom. Pomiędzy zdarzeniami ukryta tajemnica z przeszłości, która potrafi zmienić wszystko, wyjaśnić wiele zagadek i dać nadzieję na pomyślność. Powieść o tym, jak ważne są w naszym życiu marzenia, że warto je mieć, cieszyć się z ich realizowania, właściwie odbierać ich wielki wkład w najbliższe sercu człowieka wartości. Jednak czasem, kiedy zbyt mocno się spinamy, za bardzo nam na czymś zależy, jesteśmy całkowicie tym pochłonięci, marzenia potrafią nas mocno ograniczyć, wyidealizować świat wokół nas, zmusić do kompromisów kosztem siebie samego, przyjętych zasad i norm. Nie dostrzegamy wówczas tego, co najistotniejsze, zapominamy o prawdziwej szczerości wobec samego siebie. Skrywamy się pod płaszczykiem pozornych sukcesów, przypisanej wyidealizowanej roli czy złudnym zapomnieniu bolesnego zawodu, który ktoś nam sprawił. Mylnie zakładamy, że życia innych są ciekawsze i barwniejsze, ale kiedy przyglądamy się im z bliska dostrzegamy mnóstwo niepokojących pęknięć i rys.

Trzy trzydziestoletnie kobiety, każda z nieco inną historią, a jednak powiązane poprzez miasteczko Lakeview, będące tymczasowym przystankiem, chwilową przerwą w nagłej potrzebie. Nina Hughes, zraniona przez mężczyznę, świeżo po zerwaniu bolesnego związku, próbuje odszukać własne miejsce na ziemi, uważnie przygląda się swojej tożsamości i poszukuje kojącej stabilizacji. Jess Armstrong, odnosi spektakularne sukcesy w pracy, jednak najbardziej pragnie tego, aby wreszcie jej rodzina się powiększyła, a ten pomysł niekoniecznie spotyka się z akceptacją męża. Ruth Seymour, robi oszołamiającą karierę aktorki, zaczyna zmieniać swoje priorytety, zaś życie w pełnym blasku przestaje już być tak nasycone barwami, podobnie jak towarzysząca na co dzień sława i zainteresowanie mediów. Życzliwość mieszkańców miasteczka, przyjaźń nawiązująca się między kobietami, docieranie i oswajanie własnych lęków i obaw, wyznaczają kobietom nowe kierunki, możliwości i szanse. Czy będą potrafiły je wykorzystać i sięgnąć po swoje marzenia? Jak bardzo świat wyda się im inny od tego, jak do tej pory go odbierały? Jakie warunki muszą spełnić, aby odnaleźć klucz do własnego szczęścia, prawdziwej miłości i życiowej satysfakcji?

bookendorfina.pl

Dodaj recenzję