Inferno (ebook) –	Dan Brown

ebook Inferno

Autor:

Wydawnictwo: Sonia Draga

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,1
(10496 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon budzi się na szpitalnym łóżku w zupełnie obcym miejscu. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu. Nie potrafi też wyjaśnić, w jaki sposób wszedł w posiadanie tajemniczego przedmiotu, który znajduje we własnej marynarce. Czasu na rozmyślania nie ma niestety zbyt wiele. Ledwie na dobre odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. W towarzystwie młodej lekarki Sienny Brooks Langdon opuszcza w pośpiechu szpital. Ścigany przez nieznanych wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując odkryć powody niespodziewanego pościgu. Podąża śladem tajemniczych wskazówek ukrytych w słynnym poemacie Dantego… Czy jego wiedza o tajemnych sekretach, które skrywa historyczna fasada miasta wystarczy, by umknąć nieznanym oprawcom? Czy zdoła rozszyfrować zagadkę i uratować świat przed śmiertelnym zagrożeniem?

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 6.67 MB (MOBI), 2.81 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

09.01.2014, 15:54

Książka bardzo fajna, nie rozumiem jednak ceny, zbliożnej do wersji papierowej i wyższej niż u innych

Przemek Zawadzki

Przemek Zawadzki

22.11.2013, 15:24

Nie wciągnęła mnie, tak jak poprzednia powieść Browna "The Lost Symbol", ale nadal dobrze i szybko się czyta. Kupiłem w Amazonie aby nie czekać na polską premierę. W tłumaczeniu i z Woblinka będzie pewnie jeszcze milsza i lżejsza w konsumpcji! Polecam!

Aneta Kostecka

25.05.2014, 13:02

„Nudy”

Strasznie się umęczyłam! Skończyłam tylko po to, żeby mieć pełen obraz. Wręcz żałuję czasu spędzonego nad tą książką. Nudna, przewidywalna, dłużyzny są masakryczne! Nie wniosła nic do mego życia poza przeświadczeniem, że kolejnej książki tego autora na pewno nie przeczytam.