Intryga małżeńska (ebook) –	Jeffrey Eugenides

Intryga małżeńska

Ocena czytelników:

7,2 (783 oceny) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Opis publikacji

"Uzależnić można się od wszystkiego. Tych troje uzależniło się od siebie. Amerykańska rewolucja seksualna właśnie dobiegła końca. Podobnie jak czas nauki w college’u dla Madeleine, Leonarda i Mitchella. Ona jest piękną buntowniczką, która odcina się od rodziny i poszukuje spełnienia w miłości. Oni pragną spełnić się dla Madeleine. Leonard to uosobienie szaleństwa, niepokorny geniusz. Mitchella pociągają religie Indii i kultura Europy – wyjeżdża tam w poszukiwaniu sensu istnienia. Zaplątani w sieć wzajemnych relacji, w długich rozmowach i pasjonujących lekturach, między jedną a drugą imprezą próbują tworzyć siebie i określać swoje miejsce w życiu. Nie znają swoich motywacji i nie wiedzą, dokąd dotrą, ale podejmują decyzje, które zaważą na całej ich przyszłości. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formacie EPUB_DRM

Rozmiary plików

1.01 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

DRM

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące format EPUB_DRM

Opinie czytelników:

SYLWIA SZAFERT

Anonimowy czytelnik

25.01.2014, 12:06

Wpisz treść komentarza...Niestety nie ma szans na inny format, oto odpowiedź od księgarni na moją prośbę o mobi:
"Bardzo chcielibyśmy móc przychylić się do Pani prośby, niestety nie jest to zależne od nas. Książka ta jest zabezpieczona systemem DRM, a wybór tego typu zabezpieczeń zależy od umów Wydawców z Autorami i niestety nie mamy na to wpływu."

Konrad Krawczyński

K K

28.05.2013, 13:01

DRM! Odpada ;/

Hania Maj

19.03.2013, 13:10

Świetna powieść. Polecam wszystkim tę przygodę z greckim autorem i jego intrygą, bo wciąga. Dawno nie czytałam tak pełnej, świetnie skonstruowanej powieści. Jak dla mnie rewelacja.

Aleksandra J

13.03.2013, 14:39

Dlaczego ta książka dostepna jest w takim formacie jak Epub DRM? nie ma formatu Mobi?? inne ksiazki tego wydawnictwa mają dostępny ten format...szkoda.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję