Jesienna miłość (ebook) –	Nicholas Sparks

E-book

Jesienna miłość

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Powieść przez wiele miesięcy nie schodziła ze światowych list bestsellerów. Jest rok 1958. Beztroski siedemnastolatek, Landon Carter, rozpoczyna naukę w ostatniej klasie szkoły średniej. Jego ojciec kongresman pragnie, by syn zrobił karierę - tymczasem Landon, podobnie, jak reszta klasy, nie zaczął jeszcze zastanawiać się, co zrobić z dorosłym życiem. Jedynie Jamie Sullivan, cicha, spokojna dziewczyna opiekująca się owdowiałym ojcem, pastorem, jest inna. Nie rozstaje się z Biblią, nie chodzi na prywatki, a dzień bez dobrego uczynku uważa za stracony. Czy możliwe jest, aby losy tych dwojga tak różnych młodych ludzi mogły połączyć się na zawsze?

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.56 MB (MOBI), 0.96 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

PannaP44

05.07.2014, 09:08

„Jesienna miłość ”

Twórczość Sparksa znana mi jest od dawna. Książki Sparksa mają w sobie coś takiego, że zawsze się chce do nich wrócić. Świetnie się przy nich relaksuje i nigdy nie wiadomo jakie będzie zakończenie.

" Jesienną miłość" chciałam przeczytać już od dawna. Landon Carter nie dogaduje się z ojcem. Siedemnastolatek rozpoczyna naukę w ostatniej klasie szkoły średniej. Nie wie jeszcze czym się chce zająć w dorosłym życiu. Jego ojciec ma co do niego konkretne plany.
Chłopak poznaje Jamie Sullivan niepozorną, cichą dziewczynę. Tych dwoje tak się od siebie różni, a jednak coś ich do siebie przyciąga. Czy to możliwe aby odnaleźli wspólny język? Żeby połączyła ich miłość?

Sparks w "Jesiennej miłości" stara się zwrócić naszą uwagę na siłe bezinteresownej pomocy innym. Jak mało w naszym świecie jest osób które niosą bezinteresowną pomoc innym.

Naprawdę wato zapoznać się z tą pozycją , szczególnie teraz w tak piękne lato

Dodaj recenzję