Jutro 7. Po drugiej stronie świtu (ebook) –	John MarsdenPromocja

E-book

Jutro 7. Po drugiej stronie świtu

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUB

Opis ebooka

"– Jeśli was złapią, musicie udawać, że niczego nie wiecie. Jesteście tylko dzieciakami, które działają na własną rękę. Ci ludzie są twardzi i bezwzględni, a stawka jest wysoka. Jeśli wam nie uwierzą, spróbują was złamać. Są w tym bardzo dobrzy. Spojrzałam na Fi, która patrzyła na Ryana blada jak kreda. – To kontrofensywa, którą przygotowujemy od blisko pół roku. – Chcesz powiedzieć, że idziemy na całość? – zapytał Kevin. – Wszystko albo nic? Kto okaże się prawdziwym przywódcą grupy? Czy Ellie uda się odnaleźć rodzinę? Czy wśród przyjaciół jest jeszcze miejsce na miłość? Jutro 7. Po drugiej stronie świtu to ostatnia część bestsellerowej serii, która zdobyła czytelników na całym świecie. W USA znalazła się ona na liście najlepszych książek dla młodzieży, a w Szwecji na pierwszym miejscu na liście książek polecanych przez nastolatków. W Polsce również stały się bestsellerami. "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formacie EPUB_DRM

Rozmiary plików

0.77 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

DRM

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące format EPUB_DRM

Opinie

Grażyna Osowska

05.03.2013, 18:25

Muszę przeprosić woblink.com za mój wcześniejszy komentarz i czynię to teraz. Kupiłam tę książkę i poskarżyłam się wcześniej że nie mogę jej odczytać na czytniku. Napisałam e-maila z prośbą o wyjaśnienie tej przyczyny. Szybko otrzymałam konkretną odpowiedź i pomoc z instrukcją jak wgrać ebooka do czytnika. Teraz w pełni mogę powiedzieć że jestem usatysfakcjonowana zakupem w tym e-sklepie. Mogę polecić zakupy w woblink.com.

Grażyna Osowska

02.03.2013, 15:29

W tej chwili kupiłam ten e-book i chcę ściągnąć na czytnik, a tu niespodzianka. Plik zawiera jakieś 1,3 KB w formacie acsm. Pytam się gdzie ten format epub ? Czuję się oszukana. 19.90 zł poszło się j-bać. Nie tak sobie wyobrażałam zakupy w tym sklepie. Nie fart i tyle. Raczej nie polecam.

Anonimowy czytelnik

20.10.2012, 12:52

Ta firma to jakaś kpina. Wczoraj w opisie tej książki widniała informacja, że książka jest dostępna w formatach epub i mobi i tylko z tego względu ją kupiłam, a tymczasem zamiast mobi otrzymałam plik w formacie epub drm. Dziś jest informacja, że format książki to epub drm. Farsa.