Kajko i Kokosz. Szkoła latania (ebook) –	Janusz ChristaPromocja

E-book

Kajko i Kokosz. Szkoła latania

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUB

Opis publikacji

KSIĄŻKA NIEDOSTĘPNA NA PC I E INK. Nieopodal Mirmiłowa własną warownię zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbójcerze, których wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej złościło, kiedy słyszał, że nie ma poczucia humoru. Pewnego dnia postanowił zdobyć gród kasztelana Mirmiła, a atak rozpocząć od opanowania Klubo-Gospody, aby tym posunięciem szybko złamać ducha obrońców. Dzięki Kajkowi i Kokoszowi szturm zostaje odparty, dlatego Hegemon wymyśla sposób na pozbycie się obu wojów z grodu. Namawia kasztelana, aby ten spełnił swe największe marzenie i wraz z przybocznymi wyruszył na Łysą Górę znajdującą się w kraju Omsów, gdzie czarownice nauczą go latać.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB_DRM, MULTI

Rozmiary plików

53.37 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB_DRM, MULTI

Opinie czytelników:

Anna Butowska

Anna Butowska

26.05.2011, 14:40

Czas spędzany na czytaniu przygód Kajka i Kokosza to jedne z najlepszych chwil mojego dzieciństwa.

Pawel Szymczak

Paweł Szymczak

22.05.2011, 12:12

Doskonały komiks. Znam go od 30 lat (tak, tak!), jeszcze w formie wydanej razem z "Wielkim turniejem" gdzieś na początku lat osiemdziesiątych, który dostałem od św. Mikołaja. I polecam. Muszę odnaleźć to historyczne wydanie. Albo kupić w wersji cyfrowej. :-)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję