Keller (ebook) –	Marcin Jamiolkowski

ebook Keller

Autor:

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(46 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Od Rozproszenia upłynęło kilka tysięcy lat. Ludzie opuścili Ziemię i przenieśli się do innych układów gwiezdnych. Znaleźli nowe światy do zamieszkania, znaleźli Obcych, ale nie znaleźli spokoju. Bo co towarzyszy ludzkości od zarania dziejów? Walka o wpływy i pieniądze. I jeszcze większe wpływy, i jeszcze większe pieniądze. Główny bohater, Ian Keller, awanturnik i przemytnik, zostaje zwerbowany przez służby specjalne Układu Polonusa i wysokich przedstawicieli Nowego Watykanu do wykonania pewnej misji – odzyskania relikwii skradzionych przez uzurpatorski, powstały w wyniku Wielkiej Schizmy, Kościół Pontifexański. Na Pontifexie zbliżają się obchody Czwartego Tysiąclecia Męki Pańskiej. To doskonały czas, by przeniknąć na planetę. Doskonały czas na zapoznanie się z papieską córką. Doskonały czas na zemstę na generale Caratu. Czy misja się powiedzie? Kim naprawdę jest Ian Keller? I co jest ważniejsze – zadanie czy zemsta? Jeśli jesteś fanem Stalowego Szczura i Gwiezdnych Wojen – musisz poznać Kellera.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 4.77 MB (MOBI), 2.02 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Robert Hnatiuk

Robert Hnatiuk

28.02.2016, 12:28

„Co tu dużo pisać, świetny kawał historii...”

Przyznam, że dawno się tak nie ubawiłem czytając książkę. Świetne nawiązanie do szlachty, jeszcze lepsze do husarii (szczękę zbierałem z podłogi!). A do tego zakończenie, które tak bardzo odbiega od tego, co sobie wyobrażałem czytając!