KOBIETA 50+. (ebook) –	Ewa Danuta Białek

E-book

KOBIETA 50+.
Nowe narodzenie. Droga do duchowego wymiaru siebie

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Książka jest wyjątkową pozycją na rynku księgarskim, dedykowaną osobowemu i duchowemu rozwojowi kobiety 50+. 

Ten ważny okres przełomu życia po 50-tce nie jest zbyt często przez kobiety uświadamiany, a właśnie dostrzeżenie tego momentu i właściwe wsparcie go może zdecydować czy kobieta zrealizuje się w życiu. Autorka, służąc za przewodniczkę, prowadzi Czytelniczkę od "powierzchni", aż do głębi, dla uświadomienia tego co dotyczy syntezy życia (psychosyntezy wieku) i "narodzenia siebie" - archetypu "mądrej kobiety", która ma wyjątkowy dar dla ofiarowania go światu.Czy wiek 50 lat to rzeczywiście dramat? Jak patrzeć na 50 lat w życiu kobiety? Czy ma ona ubolewać nad upływającym czasem? Czy jest przed nią mniej niż więcej życia? Jakiego życia? Cóż wreszcie znaczy życie po 50-tce, po przełomie życia?

To właśnie potrzebuje samoświadomości, a więc przede wszystkim stosownej edukacji, szczególnie kobiety 50+. Jest to bowiem najważniejszy okres w jej życiu. Ma ją bowiem otworzyć na to, co zawsze było w niej zamknięte, a co czekało aż do tej chwili na odkrycie. W tym wszystkim, w syntezie jej dotychczasowego życia drzemie bowiem to wszystko, co jest jej życiową mądrością, ale także życiową szansą. Ma ona ofiarować ją światu w kolejnych latach, dla zostawienia po sobie trwałego śladu, zgodnie z powiedzeniem „nie wszystek umrę”.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

191

ISBN wydania papierowego

978-83-63428-74-7

Rok wydania papierowego

2016

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.95 MB (MOBI), 1.81 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie