Kochając syna (ebook) –	Lisa Genova

E-book

Kochając syna

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

NAJNOWSZA POWIEŚĆ AUTORKI "MOTYLA"Pamiętaj, czego się nauczyłaś i znów się zakochaj.Znajdź kogoś do pokochania i obdarz go bezwarunkową miłością.Po to właśnie istniejemy.Jak to jest kiedy synek nigdy nie patrzy Ci w oczy? Jeśli nie przytula się tak jak inne dzieci, i nieprzytomnie krzyczy, kiedy chcesz aby już wracał do domu i zszedł z huśtawki? Jak to jest kiedy tracisz dziecko? Jak to jest kiedy kochany mąż odchodzi do innej kobiety? Jak to jest, kiedy gubisz gdzieś po drodze, między śniadaniem a odbieraniem dzieci ze szkoły, swoje marzenia? Jak to się dzieje? Dlaczego? Po co?Dwie kobiety, różne problemy, wielka samotność. Wyspa Nantucket smagana wiatrem, zapomniana. W tym surowym krajobrazie obie stawiają czoło swoim demonom. Los sprawia, że się spotkają, ich przyjaźń zdarza się jak bezcenny dar.Dzięki sobie nawzajem, trochę przypadkiem, poznają odpowiedzi na stawiane nieprzerwanie pytania.Niesamowita, wzruszająca i mądra powieść. O tym, czym jest autyzm, o samotności i odnajdywaniu sensu w życiu.Na końcu świata, na skraju wytrzymałości, mimo wszystko.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

438

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.33 MB (MOBI), 1.06 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Nina

Halina Grice

17.10.2015, 17:04

Piękna książka o bezwarunkowej i nieprzemijającej miłości matki do autystycznego syna. Jeśli ktoś nie miał okazji do tej pory zapoznać się z twórczością Lisy Genovy musi to nadrobić. Jej książki wzruszają do łez i pozwalają spojrzeć na choroby innymi oczami, pozwalają zrozumieć więcej. I zostają w pamięci.