Kochając syna (ebook) –	Lisa Genova

ebook Kochając syna

Autor:

Wydawnictwo: Filia

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,1
(364 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

NAJNOWSZA POWIEŚĆ AUTORKI "MOTYLA"Pamiętaj, czego się nauczyłaś i znów się zakochaj.Znajdź kogoś do pokochania i obdarz go bezwarunkową miłością.Po to właśnie istniejemy.Jak to jest kiedy synek nigdy nie patrzy Ci w oczy? Jeśli nie przytula się tak jak inne dzieci, i nieprzytomnie krzyczy, kiedy chcesz aby już wracał do domu i zszedł z huśtawki? Jak to jest kiedy tracisz dziecko? Jak to jest kiedy kochany mąż odchodzi do innej kobiety? Jak to jest, kiedy gubisz gdzieś po drodze, między śniadaniem a odbieraniem dzieci ze szkoły, swoje marzenia? Jak to się dzieje? Dlaczego? Po co?Dwie kobiety, różne problemy, wielka samotność. Wyspa Nantucket smagana wiatrem, zapomniana. W tym surowym krajobrazie obie stawiają czoło swoim demonom. Los sprawia, że się spotkają, ich przyjaźń zdarza się jak bezcenny dar.Dzięki sobie nawzajem, trochę przypadkiem, poznają odpowiedzi na stawiane nieprzerwanie pytania.Niesamowita, wzruszająca i mądra powieść. O tym, czym jest autyzm, o samotności i odnajdywaniu sensu w życiu.Na końcu świata, na skraju wytrzymałości, mimo wszystko.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.33 MB (MOBI), 1.06 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

17.10.2015, 17:04

Piękna książka o bezwarunkowej i nieprzemijającej miłości matki do autystycznego syna. Jeśli ktoś nie miał okazji do tej pory zapoznać się z twórczością Lisy Genovy musi to nadrobić. Jej książki wzruszają do łez i pozwalają spojrzeć na choroby innymi oczami, pozwalają zrozumieć więcej. I zostają w pamięci.