Kolega pracuje głową (ebook) –	Przemysław  Liziniewicz

ebook Kolega pracuje głową

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

10,0
(1 ocena)

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

" „Kolega pracuje głową” pióra Przemysława Liziniewicza to fascynująca powieść. która przedstawia historię mężczyzny, od dzieciństwa do dorosłości. Opowiada o wszystkich etapach życia. Opisuje wszelkiego rodzaju przygody, wzloty i upadki jakie mu towarzyszą. Przedstawia życie takim jakie jest - czasem świeci słońce, czasem pada deszcz. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Lektura dla wszystkich, którzy lubią czytać powieści opisujące prozę życia. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.03 MB (MOBI), 0.64 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

10.04.2014, 17:03

Jest to powieść o charakterze autobiograficznym, której autorem jest Przemysław Lizniewicz. Lizniewicz opowiada historię dzieciństwa i dorastania chłopaka Przemka. Czy faktycznie jest to historia życia samego autora tego nie wiemy ale jest ona dosyć realistyczna. Czytelnik poznaje życie głównego bohatera Przemka od jego dzieciństwa. Przemek ma 4 lata i żyje sobie oczywiście z rodzicami oraz babcią w grzecznym otoczeniu. Jednak Przemkowi jako małemu człowiekowi nie podoba się ów uładzony i grzeczny światek i chętnie się by przeciw niemu zbuntował. Fascynuje go zło w jego własnym wyobrażeniu. Przejawem tego zła jest malowidło diabła jakie pewnego razu wykonuje on na drzwiach swego pokoju. Owo malowidło miało być wyrazem jego buntu ale w chwili kiedy ma być zauważone przez babcię Przemek wpada w panikę. Efekt swego dzieła mocno go rozczarowuje babcia kwituje obrazek słowami „o jaki ładny diabełek”. Przemek też chciał być prawdziwym dużym bo 11 letnim chuliganem, którego wszyscy się boją. Takie to są początki opowieści o życiu i dorastaniu Przemka. W dalszej części mamy już bardziej poważne przeżycia i doświadczenia, zgodnie z logika dojrzewania. Dzieje zaprezentowane w książce nie mają wiele wspólnego ze znaczącymi wydarzeniami w historii powszechnej ale są raczej doświadczeniami i przeżyciami jakie są udziałem przeciętnego młodego człowieka. Takie przeżycia mogą być źródłem ciekawych refleksji i wspomnień u wielu czytelników.