Kolekcjonerka perfum (ebook) –	Kathleen Tessaro

E-book

Kolekcjonerka perfum

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

BESTSELLER „THE SUNDAY  TIMES”. Powieść obyczajowa z wątkiem romansowym i detektywistycznym. Lata 20. – 50. XX wieku. Grace ma dwadzieścia siedem lat, mieszka w Londynie i jest nieszczęśliwą mężatką, która dusi się w świecie konwenansów, sztywnych manier i przepychu. Jej los się odmienia, gdy nieoczekiwanie otrzymuje w spadku wspaniały apartament w centrum Paryża. Kto zapisał jej taki spadek? Kim jest tajemnicza Eva d’Orsey – niegdyś pokojówka w nowojorskim hotelu, potem bohaterka licznych skandali i romansów, hazardzistka, muza największego kreatora perfum tamtych lat? Co ją łączy z Grace? Dotychczas w wydawnictwie MUZA ukazały się: Niewinność (2005), Flirt (2007), Debiutantka (2009).

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

328

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

7.43 MB (MOBI), 3.37 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Jola Bitner

30.07.2015, 22:53

„Polecam goraco.”

Czytalam ta ksiazke i pragne miec jeszcze ebooka do kolekcji,jest swietnie napisana powiescia na poziomie bez zbednych i naiwnych dialogow. Kathleen Tessaro jest prawdziwa dama,czekam z niecierpliwoscia na kolejne ebooki jej autorstwa.