Ene, due, śmierć (ebook) –	M. J.  ArlidgePromocja

Ene, due, śmierć

Ocena czytelników:

7,2 (744 oceny) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Opis publikacji

Witaj w świecie, w którym najbliższa Ci osoba staje się Twoim wrogiem, a każda podjęta decyzja może być ostatnią w życiu. W świecie, w którym łzy szczęścia mieszają się z zapachem krwi. Dla Helen Grace praca w policji jest wszystkim. Dla mordercy, którego tropi, śmierć to gra. Zdeterminowana, twarda, ale też skrzywdzona Helen będzie musiała zagrać z mordercą według jego reguł. Ene, due, śmierć to mroczny i trzymający w napięciu thriller, który zmiażdży twoje poczucie bezpieczeństwa. Zagrasz? To przede wszystkim historia niezwykłego pojedynku policjantki  z  morderczynią. Ale także opowieść o ludziach postawionych przed tragicznym wyborem. Czy naprawdę „tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”? Marta Mizuro, „Zwierciadło”     Helen Grace to zaskakująco ciekawa, pełnokrwista bohaterka… Arlidge tworzy historię, która przeszywa do szpiku kości. „Daily Mail”

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.28 MB (MOBI), 1.77 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Michał

02.01.2016, 12:15

szybka, ciekawa, miło się czyta ;) polecam :D

Nina

Nina

29.11.2015, 20:28

To moje pierwsze spotkanie z tym autorem, ale już sięgam po kontynuację. To nie tylko kryminał, to także książka psychologiczna, o wyborach, które musimy dokonać, żeby przetrwać, o sile, o uczuciach - tak miłości, jak i nienawiści. Napisana ze smakiem, trudno się oderwać. Mam nadzieję, że kolejna część będzie równie dobra. Już zaczęłam :)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję