Rewizja (ebook) –	Remigiusz Mróz

E-book

Rewizja

Ocena czytelników:

7,7 (2225 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Kontynuacja bestsellerowej „Kasacji” i „Zaginięcia”!

Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy…
Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.98 MB (MOBI), 1.50 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Nina

Halina Grice

30.03.2016, 18:32

Panie Mróz, niech Pan nie podąża tą drogą! Dosyć pijanych policjantów, adwokatów, czy innych stróżów prawa. To się trochę przejadło! Nie lubię nachlanej Chyłki. To tyle, co mam do zarzucenia tej książce. Reszta ok, a zakończenie - jak zwykle - każe czekać z niecierpliwością na kolejną część. Tylko na Boga! Niech ona wytrzeźwieje!

Dodaj komentarz

Nerw Słowa

Agata Słupska

18.04.2016, 21:39

„Dobra, ale...”

Najnowsza książka jednego z moich ulubionych autorów, czyli dlaczego czasem warto pójść do księgarni pójść już w dzień premiery książki. Jest nieco inaczej niż poprzednio - i choć "Rewizja" traci przez to nieco na swojej torpedowatości, to zyskuje coś innego. Co dokładnie?

Zapraszam na Nerw Słowa: http://www.nerwslowa.blogspot.com/2016/04/ksiazka-remigiusz-mroz-rewizja.html

Dodaj recenzję