PROMOCJA
Lawendowy pokój (ebook) –	Nina George

ebook Lawendowy pokój

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,6
(1432 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

"W swojej księgarni – o wiele mówiącej nazwie Apteka Literacka – Jean Perdu sprzedaje książki tak jak farmaceuta medykamenty. Umiejętnie rozpoznaje, co ktoś nosi w sercu, i proponuje odpowiednią fabułę na konkretny problem. Nie potrafi jednak uleczyć własnego cierpienia, które zaczęło się pewnej nocy wiele lat temu, kiedy odeszła od niego ukochana kobieta. Wszystko się zmienia, gdy Jean w końcu otwiera pozostawiony przez nią list. Wcześniej nie miał odwagi go przeczytać... Zachwycająca historia o miłości, która przywraca do życia."

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.26 MB (MOBI), 1.29 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Karolina Ser

25.12.2014, 12:42

"Lawendowy pokój" - to książka pokazująca, że z pewnymi sprawami musimy się zmierzyć wcześniej czy później. Jest to ciepła powieść, w której dostrzegamy wartość relacji między ludźmi i to jak wszystko łączy się w całość. Główni bohaterowie to osoby poszukujące w swoim życiu "czegoś" co zapewni im spójne i pełne miłości życie. Czasami trzeba poddać się chwili i wyruszyć na poszukiwania, aby odnaleźć to co jest tak blisko.
Zdanie, które ujęło mnie niemal na samym początku brzmi tak: "- Pani wybaczy. To, co pani czyta, jest na dalszą metę bardziej decydujące aniżeli to, kogo pani poślubi, ma chère madame."
Przyjemnej lektury.

Justyna

10.09.2014, 12:12

Książka drogi. Podróż, w którą wybiera się impulsywnie bohater książki zmienia go oraz jego życie. Po drodze spotka ludzi, którzy też w wyniku tej podróży przeżyją wewnętrzną przemianę. Tajemnica sprzed lat powoli będzie odkrywała się przed nami razem z kolejnymi stronami książki. Do tego piękne opisy przyrody oraz smakowita kuchnia. Piękne przemyślenia na temat życia, uczuć, ludzi itp. Całej książki powtórnie bym nie czytała, ale do paru zaznaczonych fragmentów chętnie wrócę.

Aleksandra Agata M

Aleksandra Agata M

18.01.2015, 20:14

„W poszukiwaniu ”

Piękna opowieść o uczuciach, o poszukiwaniu sensu i swojego miejsca na ziemi.
Warto ją przeczytać kiedy szuka się odpowiedzi na jakieś pytanie, kiedy dotarło się na rozdroże i trzeba podjąć decyzję którą drogę wybrać.