Lot nisko nad ziemią (ebook) –	Ałbena  Grabowska

ebook Lot nisko nad ziemią

Autor:

Wydawnictwo: Zwierciadło

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,5
(220 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Rozważna i romantyczna. Zakochana bez pamięci i stąpająca twardo po ziemi. Taka jest Weronika. Do czasu… Weronika Przybyszewska dorastała w czasach, w których lepiej było się nie wyróżniać. I nie marzyć. Mimo to, Weronice udaje się zrealizować pragnienia – pracuje w wymarzonym zawodzie i spotyka prawdziwą, wielką miłość – taką, o której marzą wszystkie kobiety. Pierwsza rysa na szczęśliwym małżeństwie Weroniki i Sławka pojawia się, kiedy zaczynają starać się o dziecko. Początkowo wydaje się, że to kwestia czasu oraz doboru odpowiedniej terapii, ale mijają lata, a Weronika i Sławek nie zostają rodzicami. Kiedy małżonkowie pozornie godzą się z tym faktem, na Weronikę spada kolejny cios – Sławek umiera w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę. W jednej chwili świat Weroniki rozsypuje się w proch. Czy uda się jej stworzyć nowy? Jakim kosztem? Lot nisko nad ziemią to fascynująca opowieść o życiu współczesnej kobiety – jej marzeniach, szczęściu i rozpaczy. Książka trzyma czytelnika w napięciu od pierwszych stron, aż do zaskakującego zakończenia. Ałbena Grabowska – lekarz neurologepileptolog. Imię Ałbena, oznaczające kwitnąca jabłoń, zawdzięcza swoim bułgarskim korzeniom. Matka trójki dzieci, która nie wyobraża sobie życia bez pisania. Wydała m.in. cykl powieści dla dzieci; książkę o Bułgarii. Tam, gdzie urodził sie Orfeusz oraz powieść Coraz mniej olśnień.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.29 MB (MOBI), 1.67 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

12.10.2016, 21:13

Głębokie studium psychologiczne samotnej kobiety. Smutna historia smutnej kobiety i jej życia po śmierci męża. Życia trochę na siłę, życia wymyślonego, życia nie swojego. Uwielbiam książki Ałbeny, nie są to głupiutkie historyjki, są zawsze przemyślane i każdy znajdzie w nich coś dla siebie, a może o sobie nawet? Mimo że nie są to książki łatwe, czasami nawet niezbyt przyjemne, to czyta się je znakomicie. Jak zaczniecie czytać, nie da się odłożyć na później. Trzeba skończyć, nie da się inaczej :) Polecam serdecznie.