Lot nisko nad ziemią (ebook) –	Ałbena  GrabowskaPromocja

E-book

Lot nisko nad ziemią

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Rozważna i romantyczna. Zakochana bez pamięci i stąpająca twardo po ziemi. Taka jest Weronika. Do czasu… Weronika Przybyszewska dorastała w czasach, w których lepiej było się nie wyróżniać. I nie marzyć. Mimo to, Weronice udaje się zrealizować pragnienia – pracuje w wymarzonym zawodzie i spotyka prawdziwą, wielką miłość – taką, o której marzą wszystkie kobiety. Pierwsza rysa na szczęśliwym małżeństwie Weroniki i Sławka pojawia się, kiedy zaczynają starać się o dziecko. Początkowo wydaje się, że to kwestia czasu oraz doboru odpowiedniej terapii, ale mijają lata, a Weronika i Sławek nie zostają rodzicami. Kiedy małżonkowie pozornie godzą się z tym faktem, na Weronikę spada kolejny cios – Sławek umiera w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę. W jednej chwili świat Weroniki rozsypuje się w proch. Czy uda się jej stworzyć nowy? Jakim kosztem? Lot nisko nad ziemią to fascynująca opowieść o życiu współczesnej kobiety – jej marzeniach, szczęściu i rozpaczy. Książka trzyma czytelnika w napięciu od pierwszych stron, aż do zaskakującego zakończenia. Ałbena Grabowska – lekarz neurologepileptolog. Imię Ałbena, oznaczające kwitnąca jabłoń, zawdzięcza swoim bułgarskim korzeniom. Matka trójki dzieci, która nie wyobraża sobie życia bez pisania. Wydała m.in. cykl powieści dla dzieci; książkę o Bułgarii. Tam, gdzie urodził sie Orfeusz oraz powieść Coraz mniej olśnień.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.29 MB (MOBI), 1.67 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Nina

Halina Grice

12.10.2016, 21:13

Głębokie studium psychologiczne samotnej kobiety. Smutna historia smutnej kobiety i jej życia po śmierci męża. Życia trochę na siłę, życia wymyślonego, życia nie swojego. Uwielbiam książki Ałbeny, nie są to głupiutkie historyjki, są zawsze przemyślane i każdy znajdzie w nich coś dla siebie, a może o sobie nawet? Mimo że nie są to książki łatwe, czasami nawet niezbyt przyjemne, to czyta się je znakomicie. Jak zaczniecie czytać, nie da się odłożyć na później. Trzeba skończyć, nie da się inaczej :) Polecam serdecznie.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję