Małgorzata idzie na wojnę (ebook) –	Wojciech Lubawski, Tomasz Natkaniec

ebook Małgorzata idzie na wojnę

Autor: ,

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,2
(77 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Ma ją poślubić, lecz nie pojawia się w kościele. Rusza z Józefem Piłsudskim, by bić się o wolną Polskę. W oczach Małgorzaty nie znajduje to usprawiedliwienia. Urażona duma i złamane serce pięknej mistrzyni sztuk walki domagają się zemsty. Żadna wojna jej nie powstrzyma. Awanturnicza i barwna opowieść o losach młodej Małgorzaty Szczerbińskiej, która chcąc ukarać wiarołomnego kochanka, wplątuje się w sam środek walki o wolność Polski. „Małgorzata idzie na wojnę” to powieść napisana przez dwóch przyjaciół, którzy swoją pasję i zamiłowanie do poszukiwań starych dokumentów spletli z pełną humoru i szaleństwa historią pięknej Małgorzaty. Dziewczyna nie cofnie się przed niczym, aby wymierzyć sprawiedliwość pewnemu kawalerzyście. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 4.56 MB (MOBI), 1.15 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

30.03.2014, 21:28

Jestem historykiem. Z zawodową przekorą szukałem słabych momentów w dziejach i tle tej niezwykłej powieści. Brawo!!! Nie mogę się doczepić do niczego. A do tego wręcz hollywoodzka fabuła. Od pierwszej do ostatniej strony czytałem bez oderwania. Trwało to 4 godziny 10 minut

Paweł

27.03.2014, 22:24

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z niczym podobnym. Zazwyczaj książki historyczne są nudne, pozbawione fabuły, pełne faktów i niepotrzebnych szczegółów. Tutaj nie znalazłem nic takiego. Sama przyjemność z czytania i przyswajania faktów wplecionych w atrakcyjnie podaną narrację. Nie jestem w stanie podać słabych punktów.

Julka

27.03.2014, 22:05

Dałam się wciągnąć w dość abstrakcyjną historię o Małgorzacie Szczerbińskiej i wcale nie żałuję. Charyzma obu autorów urzekła mnie bez dwóch zdań. Chciałabym kiedyś jeszcze trafić na podobną powieść, która by mnie tak rozbawiła i zrelaksowała jak Małgorzata, która poszła na wojnę. Na plus okładka i wydanie, dobrze leży w dloni : )

Basiunia

27.03.2014, 18:30

O, na taką właśnie książkę czekałam długie miesiące. Miłość z historią w tle. Bez wydmuszek, prawda i dynamika, fantazja i akcja. Naprawdę uwielbiam tego typu książki i nareszcie miałam okazję taką pochłonąć. Bez dwóch zdań, warto!

Tosia

27.03.2014, 18:23

Niesforna Małgorzata kompletnie podbiła moje serce. Jest zupełnie jak ja, zdeterminowana i gotowa na ogromne poświęcenia dla miłości. Powieść ciekawa, godna polecenia, bo barwna i zabawna. Nie ma tu czasu na nudę.

Anik

21.03.2014, 13:14

Książkę czyta się prawie jednym tchem. Wiem, trudno uwierzyć, bo to przecież historyczna pozycja. Ta lekkość i łatwość w przyswajaniu wynika przede wszystkim z wplątania fikcyjnej fabuły w autentyczne wydarzenia historyczne. Styl prosty, nie ma żadnych archaizmów.