Małżeństwo wagi półśredniej (ebook) –	John Irving, Julita Wroniak

ebook Małżeństwo wagi półśredniej

Autor: ,

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,4
(512 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Małżeństwo wagi półśredniej stanowi wraz z powieściami Uwolnić niedźwiedzie i Metoda wodna rodzaj nieformalnej trylogii, zapowiadającej tematycznie i stylistycznie najsłynniejszą książkę pisarza – Świat według Garpa.

Wbrew temu, co zdaje się sugerować tytuł, nie jest to książka o jednym, ale o dwóch małżeństwach, których wzajemne relacje, zrazu niewinne i czysto przyjacielskie, przeradzają się z czasem w związek o znacznie intymniejszym i bardziej złożonym charakterze. Nowa sytuacja, oparta na rytuale zamiany partnerów, przynosi uczestnikom tego osobliwego procederu poczucie wyzwolenia i euforii, by już wkrótce odsłonić swoje ciemniejsze strony.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.85 MB (MOBI), 0.80 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Olga M

03.01.2014, 09:15

Sięgnęłam po nią w sumie z ciekawości i ku mojemu zaskoczeniu książka bardzo mnie wciągnęła. Warta polecenia, można się przy niej zarówno pośmiać jak i wzruszyć i do tego silny element erotyczny. Polecam