Marzyciel (ebook) –	Piotr  Sitnik

E-book

Marzyciel

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

„Marzyciel” Piotra Sitnika to poezja współczesna. Autor w swoich wierszach zastanawia się nad miejscem człowieka w świecie i wpływem jego decyzji na otaczającą go rzeczywistość. Mówi również o tym jak rozczarowany jest doczesnością i zachwyca się tym, co nieuchwytne. Nie ma jednego źródła naszego wewnętrznego bólu. Przyczyny zgryzot są różnorakie: niektóre wypływają ze świata, inne produkujemy sami. Jaki wpływ na naszą psychikę ma zmaganie się z trudami dnia codziennego? Jak reagujemy na niepowodzenia w życiu osobistym? Przede wszystkim zaś, czy stajemy się bardziej wartościowi jako ludzie gdy zdamy sobie sprawę, że w wojnie z nami samymi nie mamy żadnych szans? „Marzyciel” jest zbiorem nieuchwytnych marzeń o przemijaniu ludzkiej doskonałości. Balansując miejscami na granicy nihilizmu, wiersze dostarczają materiału do rozmyślań nad motywacją do zmierzania się z każdym kolejnym dniem. Piotr Sitnik to poeta i prozaik, poszący po angielsku i po polsku. Jego teksty ukazywały się w takich publikacjach jak: „Private Tutor”, „Agenda”, „P for Poetry”. „Marzyciel” jest pierwszym zbiorem wydanym po polsku.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

69

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.13 MB (MOBI), 0.93 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

04.02.2016, 13:54

„Marzyciel” jest pierwszym zbiorem wydanym po polsku, to bardzo dobra decyzja Autora. Wiersze są zbiorem nieuchwytnych marzeń o przemijaniu ludzkiej doskonałości. Balansując miejscami na granicy nihilizmu, wiersze dostarczają materiału do rozmyślań nad motywacją do zmierzania się z każdym kolejnym dniem. Zachwycają ty co nieuchwytne, a z drugiej strony rozczarowują tym co jest teraz. Analizują stosunki między ludźmi, niosąc ze sobą wiele prawdy. Polityka, scentralizowana władza, ale także miłosne wyznania czy tęsknota za tym uczuciem to nieodłączne elementy, które przejawiają się w wierszach Piotra Sitnika.
Bardzo dobry tomik, by choć na chwilę zatrzymać się i zastanowić nad tym co nas otacza, co nas dotyczy.

Anonimowy czytelnik

07.01.2016, 13:40

jak ktoś lubi delektować się poezją to jest to trafiony wybór