Młody samuraj. Tom 1. Droga wojownika (ebook) –	Chris Bradford, Hanna Pasierska

ebook Młody samuraj. Tom 1. Droga wojownika

Autor: ,

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

10,0
(1 ocena)

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Jest sierpień 1611 roku. Statek Jacka Fletchera rozbija się u wybrzeży Japonii - ukochany ojciec chłopca i załoga giną zamordowani przez piratów ninja. Jacka otacza opieką Masamoto Takeshi, legendarny mistrz miecza. Gdy chłopiec trafia do szkoły samurajów, okazuje się, że w oczach wielu uczniów jest barbarzyńcą i wyrzutkiem. Czy zdoła dowieść, że zasłużył na miano wojownika?

Książka Młody samuraj. Droga wojownika to nie tylko opowieść przygodowa, lecz także skarbnica wiedzy o Japonii - panujących tam obyczajach, etykiecie, o wschodnich sztukach walki i zen.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.65 MB (MOBI), 1.10 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Piotr Boruta

17.08.2014, 11:49

Przeczytałem wiele książek na temat feudalnej Japonii, jedne lepsze drugie gorsze.
Najlepszą książką w tym temacie jest Shogun James Clavell'a. Kupiłem Młodego Samuraja z ciekawości. Trochę zrażała mnie kategoryzacja tej książki - dla dzieci i młodzieży.
Po przeczytaniu muszę stwierdzić, że autor książki dał radę :) czyta się dobrze, pokazuje jak wyglądała feudalna Japonia - tradycje, zwyczaje, historia. Polecam !