Młody samuraj. Tom 1. Droga wojownika (ebook) –	Chris Bradford, Hanna PasierskaPromocja

E-book

Młody samuraj. Tom 1. Droga wojownika

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Jest sierpień 1611 roku. Statek Jacka Fletchera rozbija się u wybrzeży Japonii - ukochany ojciec chłopca i załoga giną zamordowani przez piratów ninja. Jacka otacza opieką Masamoto Takeshi, legendarny mistrz miecza. Gdy chłopiec trafia do szkoły samurajów, okazuje się, że w oczach wielu uczniów jest barbarzyńcą i wyrzutkiem. Czy zdoła dowieść, że zasłużył na miano wojownika?

Książka Młody samuraj. Droga wojownika to nie tylko opowieść przygodowa, lecz także skarbnica wiedzy o Japonii - panujących tam obyczajach, etykiecie, o wschodnich sztukach walki i zen.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.65 MB (MOBI), 1.10 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Piotr Boruta

17.08.2014, 11:49

Przeczytałem wiele książek na temat feudalnej Japonii, jedne lepsze drugie gorsze.
Najlepszą książką w tym temacie jest Shogun James Clavell'a. Kupiłem Młodego Samuraja z ciekawości. Trochę zrażała mnie kategoryzacja tej książki - dla dzieci i młodzieży.
Po przeczytaniu muszę stwierdzić, że autor książki dał radę :) czyta się dobrze, pokazuje jak wyglądała feudalna Japonia - tradycje, zwyczaje, historia. Polecam !

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję