Mroczny labirynt (ebook) –	Krzysztof PetekPromocja

E-book

Mroczny labirynt

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"„Masz coś, Młodzik? - spytał barczysty mężczyzna stojący bliżej wyjścia. Jajco, czając się w prostokątnej wieży bramnej, widział tylko zarys jego postaci” - od tych słów zaczyna się ""Mroczny labirynt"", pierwsza powieść należąca do serii ""Porachunki z przygodą"". Kim jest Jajco? Dlaczego nieustannie stacza pojedynki ze złoczyńcami? W jaką kryminalną intrygę wplątał się tym razem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań młodzi wielbiciele mocnych wrażeń znajdą w ""Mrocznym labiryncie"". Przeżyją emocjonujące przygody w towarzystwie odważnego Jajca i jego przyjaciół: ostrożnego Pucka, erudyty Pchełki, a także pięknej Marty. Ich przeciwnikami będą groźni przestępcy, a tłem wydarzeń - mazurskie jeziora i zamek w Szymbarku Warmińskim. Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. Porachunki z przygodą to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych. W przygotowaniu 9 następnych tomów: • Tajemnica deszczowej nocy • Bezlitosna fala • Czarna walizka • Koszmarna przesyłka • Kamienna pułapka • Wszystko w swoim czasie • Ostatnia zagadka • Kolekcja Łowcy Cieni • Trzy dni od teraz."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.57 MB (MOBI), 0.42 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Monika Walas

Monika Walas

31.03.2012, 20:09

"Mroczny labirynt" Krzysztofa Petka to pierwsza książka z serii Porachunki z przygodą. To opowieść o nastolatkach, których spotykają różne przygody. Kto czycha na życie bohaterów? Co ich spotka? Przy tej książce na pewno nikt nie będzie się nudził. Niespodziewane zmiany akcji, brutalność zapewnią czytelnikowi wiele niezapomnianych wrażeń. Historia wciąga od samego początku i nie pozwala oderwać się ani na chwilę. Krzysztof Petek to jeden z moch ulubionych autorów dzieciństwa i z czystym sumieniem mogę polecić go innym. Na pewno nie pożałujecie. To idealna pozycja na długi, nudny wieczór. Razem z bohaterami wyruszymy w ekscytującą podróż, której długo nie zapomnimy.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję